PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Populiariausia pasaulyje lazerinė procedūra – plaukų šalinimas lazeriu. Anksčiau rinkoje karaliavo Aleksandrito lazeris, tačiau naujasis auksinis standartas yra 808 nm bangos ilgis esantis naujuose lazeriuose.

Kai lazeris toks galingas ir koncentruotas tik į plaukeliuose esantį melaniną – epiliacija lazeriu tampa įmanoma net vasaros metu. O dėl patentuotos šaldymo sistemos plaukų šalinimas lazeriu tampa dar labiau patrauklesne paslauga.

Pagrindiniai plaukų šalinimo lazeriu žingsniai mūsų salone

VILNIAUS salonas

Kiekvienam klientui individualiai įvertiname odos būklę, fototipą, esamą plaukų pigmentą, jautrumą, turimas alergijas. Papasakojame plačiau apie teikiamas procedūras ir pagal kliento pageidavimą parenkame labiausiai tinkančius lazerio parametrus.

Odos plotą, kuriame bus atliekama procedūra paruošiame taip: nuvalome, užtepame gelio ir su parinktais individualiais parametrais pradedame epiliaciją.

Vedžiojant lazerio antgalį per epiliuojamą plotą gali jaustis lengvas dilgčiojimas ir šalčio pojūtis. Po epiliacijos procedūros gelis yra nuvalomas ir užtepamas raminantis kremas. Nepageidaujami plaukai pradeda kristi 2-3 savaičių laikotarpyje.

Grožio procedūroms atlikti, mūsų salonas naudoja diodinį lazerį. Tokio lazerio veikimo principas yra išties paprastas. Procedūros metu, prietaisas išskiria koncentruotą šilumos ir šviesos energiją į konkretų taikinį – tam tikroje kūno srityje esantį plauko folikulą (svogūnėlį) ir ląsteles kurios yra atsakingos už jų augimą.

Mūsų naudojamas lazeris „Laser Sapphire®“ – saugaus ir komfortiško plaukelių šalinimo lazeriu garantas

Laser Sapphire® – tai vienintelis plaukų šalinimui skirtas lazeris pasaulyje, turintis patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC. Dėl šios technologijos procedūros yra komfortiškos ir saugios bet kuriam odos tipui.

Lazeris veikia 808 – 810 nm bangos ilgiu, kuri įsiskverbia tiesiai į plauko folikulą, apeidamas epidermyje esantį melaniną ir todėl nenudegina odos viršutinio sluoksnio. Epiliacijos metu lazerio bangai pasiekus plauką, tamsus pigmentas melaninas sugeria bangą, kurios energija virsta šiluma, ko pasekoje plauko folikulas įkaista, todėl denatūruoja ląstelės, auginančios plaukus.

Šis lazeris pasižymi dideliu galingumu t.y. nuo 8J/cm2 iki 34J/cm2 kas leidžia užtikrinti procedūrų efektyvumą kiekvieno vizito metu. Lazeris veikia plačiame diapazone (15ms-400ms), todėl jį galima taikyti visiems odos tipams, o epiliacija tampa saugi net ir įdegusiai odai. Lazeris vienu metu gali paveikti keliolika plaukų, o dėl reguliuojamo greičio nuo 1Hz iki net 15Hz procedūrą galima atlikti labai greitai.

Kodėl neverta bijoti plaukų šalinimo lazeriu suteikiamo diskomforto?

Dažnai girdime mitą, jog norint efektyvių plaukų šalinimo rezultatų iš tam tikros kūno vietos, žmonėms reikia kankintis ir ištverti skausmingas bei ilgai trunkančias lazerines procedūras. Tai – nėra tiesa. Norint gerų rezultatų, užtenka profesionalo rankos ir pažangiausių lazerinių technologijų skirtų grožiui.

Mūsų salone naudojamas Laser Sapphire®  lazeris turi patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC,  todėl procedūros metu jaučiama tik maloni vėsa ir lengvas dilgčiojimas. Procedūra lokali dėl koncentruotos bangos, tad impulso skleidžiamas karščio pojūtis maloniai kompensuojamas antgalio skleidžiamu -10ºC šalčiu.

Taigi, nors ir pajusite keletą nedidelių dilgčiojimų, pati šalinimo procedūra bus trumpa ir efektyvi Be to, mūsų salono specialistai lengvai pritaikys lazerio specifikacijas prie jūsų odos jautrumo ir tipo, todėl užtikriname efektyvų rezultatą, dėka visiškai beskausmės procedūros.

Lazerinė depiliacija – lig šiol nepakeičiamas būdas atsikratyti plaukelių visam laikui

Plaukų šalinimas lazeriu – visame pasaulyje populiarėjanti procedūra dėl labai paprastos priežasties. Žmonės vis geriau suvokia akivaizdžius šios procedūros privalumus palyginus su kitais plaukų šalinimo būdais bei tai, kodėl verta rinktis būtent šią procedūrą tiems kurie turi daug kompleksų ar problemų su plaukuotumu.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai yra šie:

 • Ilgalaikis sprendimas – praėjus keleto sesijų kursą bus pasiektas glotnios, tobulai atrodančios odos rezultatas kuris laikysis metus laiko ar net visą gyvenimą, jei reguliariai bus atliekamos palaikančiosios depiliacijos procedūros.
 • Komfortas – lazerinės technologijos ir šios procedūros ypatybės nuolatos tobulėja, o moderniausia įranga užtikrina, jog procedūra bus beskausmė, ar vos jaučiama, net jei plaukų šalinimas atliekamas ypač jautriose zonose, pavyzdžiui, kaip veidas ar bikini sritis.
 • Universalumas – modernios technologijos užtikrina, jog plaukų šalinimo lazeris gebės atlikti epiliaciją bet kokio tipo ar jautrumo odai. Nesvarbu kokio plonumo plaukeliai būtų, lazeryje esanti galinga maitinimo sistema bei jos gebėjimas veikti plačiame dažnių spektre užtikrina gerus rezultatus visiems.
 • Kainos ir kokybės santykis – nors ši procedūra kiek brangesnė nei kitos, žmonės vis geriau supranta, kokią naudą ir ilgalaikį komfortą gali užtikrinti paprasta procedūra kuri pašalina nereikalingus plaukelius ilgam laikui.

Trumpa atmintinė prieš plaukelių šalinimą lazeriu

Prieš procedūras rekomenduojame: 5-6 savaites iki planuojamos procedūros plaukų nepešiokite, nešalinkite vašku ar epiliatoriumi (skusti galima). 2 savaites iki procedūrų nenaudokite odą nusluoksniuojančių vaistų (retinoidų) bei dirbtinio įdegio kremų.

Venkite tiesioginės saulės (soliariumo) ne mažiau kaip 2 dienas iki procedūros. Jeigu būsite saulėje, naudokite kosmetines priemones su SPF apsauga, kuri yra ne mažesnė nei 30. Dieną prieš procedūrą plaukus nusiskuskite.

Jeigu vartojate vaistus, kurie didina jautrumą šviesai (tetraciklino grupės antibiotikai, ciprofloksacinas, sulfanilamidas, sisteminiai priešgrybeliniai vaistai, sisteminiai retinoidai) BŪTINAI praneškite apie tai mūsų specialistui.

Per procedūrą Jumis pasirūpinsime mes!

Po procedūros: naudokite švelnias prausimosi priemones, netrinkite, nelupinėkite ar kitaip netraumuokite odos. 2-3 dienas po procedūrų nesilankykite pirtyse (saunoje, garinėje, infraraudonųjų spindulių ir kt.). 2 dienas po procedūrų nebūkite tiesioginėje saulėje, nesilankykite soliariume, naudokite kosmetines priemones su SPF apsauga ne mažiau 30.

Kaip dažnai bus atliekama procedūra šalinti plaukelius priklausys nuo keleto faktorių

Tikslus procedūrų skaičius priklauso nuo individualių organizmo savybių, bet epiliacijos lazeriu kursas dažniausiai apima 4-8 vizitus. Įprastai procedūros kartojamos kas 4-12 savaičių. Kurso pradžioje vizitai dažnesni, vėliau dėl silpnėjančių plaukų vizitai retėja. Baigus procedūrų kursą palaikomoji procedūra atliekama už pusmečio, vėliau kartą per metus ar net du. Vienos zonos epiliacija, priklausomai nuo jos ploto, gali trukti nuo 10min iki 60min.

Dažnai girdime klaidingą įdėją, jog plaukelių šalinimą lazeris geba pilnai atlikti jau po pirmo vizito. Deja, bet tai nėra tiesa. Po pirmojo vizito jūs matysite akivaizdų progresą link visiško srities plaukuotumo pašalinimo, ar tai būtų plaukeliai veido srityje, viršutinės lūpos, bikini srities ar kur nors kitur.

Tik pilnai praėjus mūsų specialisto paskirtą šalinimo procedūrų kursą, jūs pasieksite pageidaujamą rezultatą.

Verta žinoti, jog plaukų šalinimo procedūrą draudžiama atlikti tokiais specialistų įvardijamais atvejais

Atlikinėti epiliaciją lazeriu yra draudžiama, kuomet žmogus turi tam tikrų sveikatos sutrikimų, ar yra rizikos grupėje.

Tai yra:

 • Žindančios ir nėščios moterys
 • Žmonės sergantys onkologinėmis ligomis
 • Žmonės turintys rimtą cukrinio diabeto formą
 • Odos ligas (herpesą, psoriazę, egzemą ir kt.) turintys žmonės
 • Turintys žaizdų, nudegimų ar kitų sužeidimų šalinamoje srityje
 • Asmenys vartojantys fotosensibilizuojančius ir kraują skystinančius vaistus
 • Asmenys turintys autoimuninių ar hormoninių sutrikimų.

Ši procedūra yra efektyvi bet kuriose kūno vietose

Lazerinė epiliacija gali būti atliekama bet kokiai jūsų pageidaujamai kūno sričiai.

Tai yra:

 • Pažastys – tai viena iš jautriausių mūsų kūno sričių reikalaujanti nemažai priežiūros ir dėmesio. Nereikalingų plaukelių šalinimas lazeriu čia yra būtinas ne tik estetikos, tačiau ir higienos atžvilgiu, kadangi glotni oda visuomet kels kur kas malonesnius ir komfortiškesnius pojūčius. Tinkamai praėjus plaukelių šalinimo procedūras, galėsite mėgautis švaria ir nepriekaištinga pažastų oda.
 • Krūtinė – krūtinė vyrams dažnai būna viena iš plaukuočiausių ir kelianti tikrai nemažai diskomforto problemų. Į krūtinę orientuotas kūno plaukelių šalinimas lazeriu savo rezultatus parodys jau po pirmos procedūros. Pilnas ciklas atlikus visas procedūras, žinoma, užtikrins švelnią ir pasitikėjimą savimi keliančią odą.
 • Nugara – nugara yra viena iš daugiausiai problemų ir kompleksų kelianti plaukuotumo sritis vyrams. Nepageidaujamus plaukelius pilnai nuimanti lazerinio plaukelių šalinimo procedūra čia taip pat bus vienas iš geriausių įmanomų sprendimų jums.
 • Bikini zona – bikini zonos plaukelių šalinimas yra ko gero pati jautriausia iš čia minimų procedūrų. Nors depiliacija vašku, kaip pavyzdys, yra viena iš dažniausiai pasirenkamų procedūrų norint išspręsti šios zonos plaukuotumo ir diskomforto klausimą, vis dėl to, klasikinis bikini metodas atliktas lazeriu leis pasiekti kur kas geresnių rezultatų.
 • Viršutinė lūpa – veido sritis yra viena iš jautriausių vietų bet kokiai grožinei procedūrai. Ne išimtis yra ir viršutinė lūpa kuomet nuo jos norime pašalinti akivaizdžiai pastebimus tamsesnės spalvos plaukelius. Laimei, lazerinis šalinimo būdas sunaikina plauko folikulą, kas reiškia mus tenkinantį vaizdą praėjus pilną specialisto numatytą ciklą.
 • Smakras – smakras taip pat yra viena iš kūno vietų kur sėkmingai galima šalinti, nepageidaujamus ir dažnai į odą net gi įaugusius plaukelius. Pakaks vienos procedūros, tam, kad pamatytumėte akivaizdų skirtumą nei prieš tai, o kiek procedūrų gali užtrukti visas ciklas, žinoma, galės patarti mūsų specialistės.
 • Pilnas kūnas – pilno kūno plaukelių šalinimo procedūrai ryžtasi tie žmonės kurie iš prigimties pasižymi didžiuliu kūno plaukuotumu. Norint pasiekti išties tinkamų rezultatų, tokią procedūrą dažnai reikia kartoti bent 4-6 kartus priklausomai nuo to koks efektyvumas yra pasiektas vienos procedūros metu. Vis dėl to, lazerinę depiliaciją rekomenduojame rinktis tuo atveju, jeigu susiduriate su itin dideliu kūno plaukuotumu.

Ir kt.

Rekomenduojame šalinimo procedūrą atlikti tokiais atvejais

Paprastai plaukų šalinimas lazeriu yra atliekamas ankstyvą pavasarį, rudenį arba žiemą, kitaip tariant, metų laiku kai saulės aktyvumas yra ženkliai sumažėjęs. Karštą vasaros dieną kur kas sudėtingiau apsaugoti odą nuo galimo įdegio, ypač jei planuojama lazerinės epiliacijos procedūra.

Kaip minėjome, ši metodika gali būti atliekama bet kokiam odos tipui nuo šviesiausio iki tamsiausio pigmento, tiesa jį specialistui vis tiek reikės nustatyti prieš procesą.

Tai yra daroma, tam, kad sužinoti kokio intensyvumo lazeris jums tiks geriausiai. Labai dažnai girdime klientes prašančias naudoti galingiausią intensyvumą šalinant plaukus, kad kuo daugiau darbo būtų atlikta jau pirmo apsilankymo metu.

Deja, tačiau tai ne visada gali būti tinkama ir saugu. Aukščiausias prioritetas mums – tai jūsų sveikata, todėl specialistas parinks tokius nustatymus kurie bus geriausi būtent jums.

Procedūrai būtina pasiruošti ir iš kliento pusės.

Ką žinoti prieš vykstant atlikti procedūros:

 • Bent 1 mėnesį – jokių depiliacijos procedūrų: vašku, cukrumi, pincetu. Labai svarbu, kad procedūrų metu plaukų folikuluose augtų plauko svogūnėlis, nes kitu atveju lazeris neturės poveikio. Todėl reikėtų bent 1 mėnesį ir ilgiau plaukų nerauti jokiais metodais, pvz.: vašku, cukraus pasta, epiliatoriumi ar pincetu ir nenaudoti fotoepiliatorių. Vienintelis būdas kaip galite „paslėpti“ plaukelius, tai galimas jų trumpinimas, pvz.: skutimosi peiliuku, kremais, ar žirklutėmis. Atvykstant į procedūrą labai svarbu plaukelius turėti visiškai nutrumpintus, todėl dieną prieš  procedūrą reikia būtinai epiliuojamą odos plotą švariai nuskusti skustuku.
 • Nevartokite medikamentų prieš procedūrą – jei šiuo metu gydotės vartodami chinolonus, sulfanilamidus ar tetraciklinų grupės antibiotikais procedūros atlikti negalima. Palaukite periodo kai vaistų nereikės vartoti.
 • Nedirginkite odos spiritu – kelias dienas prieš  procedūrą odos negalima valyti spiritinio pavidalo skysčiais ar tepalais.
 • Gražiai nuskuskite vietą prieš tai – tą kūno vietą kuriai bus atliekamas plaukų šalinimas lazeriu, būtina švariai nuskusti peiliuku, kol nesimatys plaukų. Tiesa, netepkite jos antipersperantais ar kremais, kadangi procedūra turi būti atliekama ant švarios odos.
 • Po procedūros – gerai drėkinti. Lazerinė epiliacija tam tikrą odos sritį išsausins, todėl po procedūros ją reikės kiek intensyviau drėkinti.
 • Jei kenčiate nuo pūslelinės – vartokite vaistus. Jei planuojate atlikti viršutinės lūpos epiliaciją, vaistus nuo pūslelinės galite laisvai vartoti.

Reikšmė kurią turi aukštos kvalifikacijos specialistas

Akivaizdu, jog vos suvedus lazerinio plaukų šalinimo paslaugos raktažodį į paieškos sistemą, mes akimirksniu prieš akis išvysime dešimtis salonų ir klinikų siūlančių tokio pobūdžio paslaugas. Vieni bandys išsiskirti kainomis, kiti – naudojamomis plaukelių šalinimo technologijomis, dar treti – turima patirti dirbant šioje srityje.

Pateikiame kelias priežastis, kodėl itin svarbu pasirinkti gerus specialistus plaukelių šalinimui.

 • Salono specialistai turi ne tik patenkinti lūkesčius, bet ir siekti vis geresnių rezultatų. Mūsų nuomone, tokias paslaugas siūlančios specialistės turėtų pasiūlyti optimalų variantą klientui, tam, kad procedūros metu jis galėtų jaustis saugiai ir užtikrintai. „Epil“ salone dirbančios specialistės pasižymi ne tik didžiule darbo patirtimi, noru padėti išspręsti įvairiais klientų diskomforto problemas, tačiau taip pat ir noru tobulėti, plėsti žinias ir tobulinti savo kvalifikaciją plaukų šalinimo lazeriu srityje.
 • Be tinkamos patirties, specifinių žinių ar profesionalumo – niekur. Mes nesame vien eilinis grožio salonas, o iš profesionalių sudaryta klinika kurios pagrindinis tikslas – teikti aukščiausios kokybės paslaugas kiekvienam klientui. Mūsų kolektyvas turi sertifikuotą teisę teikti visas tokio tipo grožio paslaugas reikalaujančias specifinių žinių dirbant su lazerine įranga.
 • Tik tokiu būdu jūs galėsite pasiekti aukščiausios kokybės rezultatą. Prastai pasirinkti specialistai ir netinkamai atliktas plaukų šalinimas lazeriu, paprasčiausiai nepadės pasiekti norimo rezultato, todėl rinkitės tuos specialistus kurie žino ką daro. Priešingu atveju, gali tekti ir nusivilti turimu rezultatu.

Prieš atliekant plaukelių šalinimo procedūrą – būtina žinoti tiesą

Apie plaukų šalinimo lazerių procedūrą sklaido nemažai neteisingų mitų. Čia juos paneigsime.

Populiariausi mitai apie plaukų šalinimą lazeriu

 • Mitas Nr.1 – Lazeris yra pavojingas sveikatai – tie kas nebandė šios lazerinės procedūros labai dažnai galvoja, kad šis prietaisas yra pavojingas sveikatai. Tačiau tai yra netiesa. Mūsų salone naudojami lazeriai yra sukurti taip, kad šviesos bangomis paveiktų būtent tą specifinę vietą į kurią jis yra nukreiptas, tai yra plaukelio šaknį. Jokios rizikos sužaloti savęs ar aplinkinių odos vietų nėra. Atvirkščiai, ši lazerinė procedūra net gi yra naudinga odai, kadangi šilumos bangos padaro ją elastingesne bei paskatina papildomą kolageno gamybą.
 • Mitas Nr.2 – Procedūrai tiks bet koks lazeris – jei kiek domėjotės šia paslauga, žinote, jog beveik visos studijos turi bent jau po kelis lazerių modelius. Tai yra daroma ne veltui. Mitas, jog procedūrai tiks bet koks lazeris yra neteisingas. Kiekvieno žmogaus odos fototipas yra skirtingas, todėl specialistas privalo naudoti tokias priemones kurios žmogui bus tinkamiausios. Dėl šios priežasties, salono specialistas visuomet atliks jūsų odos testą, pagal kurio rezultatus bus galima sureguliuoti lazerio parametrus tinkančius būtent tam individualiam žmogui.
 • Mitas Nr.3 – Visiems užtenka vienodo procedūrų kiekio – kitas neteisingas mitas – galvojimas, jog visiems žmonėms užtenka vienodų lazerinės procedūros kiekių. O tiesa yra tokia, jog lazerio efektyvumas labai priklausys nuo kiekvieno žmogaus individualiai. Čia reikia atsižvelgti ir į odos storį ir tipą, plaukelių spalvą, žmogaus fiziologines ypatybes. Kai kas glotnia oda galės mėgautis po 4-5 procedūrų ciklo, o kai kam ir 10-ies gali nepakakti. Taigi, apsilankymų ciklas priklausys nuo kiekvieno žmogaus individualiai, todėl nesivadovaukite kitų pavyzdžiais.
 • Mitas Nr.4 – Procedūros negalima atlikti vasarą – visi mano jog vasaros metu lazerinės procedūros neatliekamos, ar ant įdegusios odos. Bet mes griauname mitus, nes šiuo lazeriu galima atlikti epiliaciją vasaros sezonu, žinoma, labai svarbios bus ir kelios dienos iki procedūros, tad reikėtų bent 2-4 dienas nesideginti prieš procedūrą ir po procedūros porą dienų vengti saulės spindulių.
 • Mitas Nr.5 – Visi plaukeliai yra pašalinami iš pirmo karto – dar vienas dažnas mitas – tai, jog pilnai užteks vieno apsilankymo depiliacijos centre. Tai irgi yra netiesa. Lazeris nesugeba paveikti visų plaukų esančių tam tikroje srityje iškart, ypač kai kalba eina apie tuos esančius ramybės būsenoje. Dažnai būna, jog po kelių savaičių jie pasirodo net ir tada, kai epiliacija jau buvo atlikta. Todėl, reikia bent kelių procedūrų ciklo.
 • Mitas Nr.6 – Tai labai skausminga procedūra – dar vienas ir ko gero pats dažniausias mitas iš šios grupės – tai, jog lazeris suteikia labai daug skausmo. Tačiau galite būti ramūs, kadangi tai taip pat nėra tiesa. Modernūs lazeriai, įskaitant ir mūsų salono naudojamus lazerius, papildomai naudoja specialias šaldymo technologijas procedūros metu, todėl blogiausias dalykas ką pajusite yra mažas dilgčiojimas lazeriui veikiant odą.
 • Mitas Nr.7 – Čia reikės mažiau odos priežiūros ir pasiruošimo – galiausiai reikia paminėti ir priežiūros bei pasiruošimo mitą. Kadangi plaukelių šalinimas lazeriu yra toks efektyvus, nemažai žmonių atrodo, jog čia reikia mažiau priežiūros ir pasiruošimo, kadangi viską už mus atlieka salono specialistai. Deja, taip nėra. Klientas turi atsakomybę pats tinkamai prižiūrėti odą bent kelias savaites prieš atliekant procedūrą, užtikrinti tinkamą savo sveikatos būklę bei, savaime suprantama, laikytis salono specialisto pateiktų nurodymų.

Tai – jau nuo seno pasaulyje pripažintas metodas

Plaukelių šalinimas lazeriu arba kitaip – lazerinė epiliacija, iki šiol pasaulyje yra vienas iš patikimiausių būdų pašalinti nereikalingus tam tikros kūno srities plaukelius. Ir tai yra ne vien dėl pačio jos principo ar naudojamos technologijos, kadangi kartu toks šalinimo yra vienas iš nedaugelio oficialiai pripažintų metodikų skirtų plaukelius šalinimo metodų.

Tokį būtent statusą šiai procedūrai suteikia JAV maisto ir vaistų administracija (ang. US food and drug administration), kitaip žinoma tiesiog FDA trumpiniu. Oficialus FDA patvirtinimas yra būtinas norint visiškai saugiai ir efektyviai atlikti tam tikros srities estetines procedūras, na o taip pat tai parodo ir pačios procedūros kokybės sertifikatą.

Kalbant apie kokybę, pateikiame trumpą lazerinės epiliacijos palyginimą su kitais populiariais plaukų šalinimo metodais.

Palyginimas su elektroepiliacija

Elektroepiliacija,  yra kur kas senesnis metodas nei plaukų šalinimas lazeriu,  kurios technologijos buvo pradėtos vystyti dar prieš šimtmetį. Verta pabrėžti, kad elektroepiliacijos metodu bet kokio pigmento plaukeliai (netgi žili) pašalinami 100% visam gyvenimui, bet procedūros atliekamos žymiai lėčiau nei lazerinės procedūros, kadangi plaukai šalinami po vieną elektropiliacijos metu.

Plaukų šalinimas lazeriu yra  greitesnis ir patogesnis metodas, bet negali garantuoti visų plaukelių pašalinimo visam gyvenimui 100%. Todėl priklausomai nuo plaukų pigmento, jų skaičiaus, augimo zonos, kliento poreikio, mūsų specialistai gali pasiūlyti efektyviausią metodiką norint pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Būna, kad kombinuojame metodikas, t.y. pirmiausia atliekame lazerinę epiliaciją, o vėliau likusius šviesius, pavienius plaukelius šaliname elektroepiliacijos metodu.

Palyginimas su skutimųsi

Skutimosi metodika yra taip pat viena iš seniausių palyginus su kitais plaukų šalinimo būdais. Manoma, jog šis būdas į madą atėjo XVIII amžiuje. Dažniausiai čia žmonės naudoja arba specialius depiliatorius arba tiesiog renkasi tai atlikti peiliukais. Savaime suprantama, toks plaukelių šalinimo metodas yra tik laikinas, kadangi yra nuimami tik paviršiuje esantys plaukai.

Kiti tokios metodikos minusai yra rizika turėti įaugusius tam tikros kūno vietos plaukelius bei įvairūs odos pažeidimai ar paraudimai. Nuo tokių dalykų plaukų šalinimas lazeriu klientą apsaugo.

Palyginimas su vaškavimu

Vaškavimas, tuo tarpu, yra pripažįstamas kaip, ko gero, pats seniausias būdas pašalinti tam tikros srities plaukelius. Skaitoma, jog šį metodą naudoti ir propaguoti pradėjo dar Senovės Egiptiečiai naudoję specialų medaus ir aliejaus mišinį stengdamiesi išlaikyti žavingą ir nepriekaištingą odą. Nors šis būdas plaukelius pašalina ilgiau nei skutimas, tai vis dėl to nėra būdas jiems pašalinti visam laikui.

Žinoma, nereikia pamiršti ir vaškavimo suteikiamo diskomforto žmogui. Dažnai toks metodas reikš, jog tam tikrą kūno vietą reikia padengti vašku, na o vėliau nuplėšti užklotą audinį, kas dažnai sukelia nemažai skausmo.

Taigi, plaukų šalinimas lazeriu yra pranašesnis už daugelį lig šiol žinomų plaukelių šalinimo metodų.

Registracija telefonu