ELEKTROEPILIACIJA VILNIUJE

elektroepiliacija VilniujeElektroepiliacija – tai vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas visam gyvenimui pašalinantis nepageidaujamus plaukelius nuo visų kūno bei veido zonų.

Šis metodas tinkamas bet kokio pigmento plaukui: juodam, baltam, žilam, raudonam, pilkam ar rudam. Taip yra todėl, kad elektroepiliacijos veikimo principas yra už plauko augimą atsakingų ląstelių sunaikinimas.

Šis metodas atrastas dar 1875 metais, tad per pusantro šimto metų buvo ištobulintas iki šiuolaikinių technologijų leidžiančių sunaikinti nepageidaujamus plaukelius visam gyvenimui jaučiant minimalų diskomfortą.

Elektroepiliacija Vilniuje atliekama pačia pažangiausia pasaulyje Apilus xCell aparatūra iš Kanados, turinčia net 27,12 MHz dažnį kas leidžia atlikti procedūrą dideliu galingumu ir labai greitai.

Odos paviršius kuriame atliekama procedūra yra dezinfekuojamas, apžiūrimas, įvertinamas žmogaus odos tipas, plauko pigmentas, jo storis, gylis ir  plaukų kiekis, tam, kad specialistai galėtų individualiai parinkti reikiamą elektroepiliacijos metodą, impulso dažnį bei galią kiekvienam klientui asmeniškai. Procedūra atliekama įvedant zondą tiesiai į plauko folikulą ir paleidžiant impulsą. Priklausomai nuo to koks metodas buvo parinktas individualiai pagal kliento odą bei plauką, plaukas yra paveikiamas termiškai (termolizės arba flash būdu) arba chemiškai (elektrolizės būdu išgaunamas šarmas NaOH). Paveiktas plaukas pašalinamas pinceto pagalba. Tokiu būdu paveikiamas kiekvienas plaukas atskirai.

Tai vienas dažniausių klausimų kuriam nėra vieno atsakymo. Kiekvienas žmogus  diskomforto lygį jaučia skirtingai: vienam – pešioti antakius yra skausminga, kai kitam – net tatuiruotės darymas yra pakenčiamas.

Kitas faktorius tai pasirinktas elektroepiliacijos metodas. Nuo šios procedūros atsiradimo įranga buvo sparčiai tobulinama ir su šiuolaikine aparatūra galime atlikti ne tik įprastinę elektrolizę, bet ir termolizę, blend, flash, synchro bei daug kitų pasirinkimų, kurie taip pat nulemia pojūčius procedūros metu.

Trečiasis faktorius – pasiruošimas. Ypatingai moterims reikėtų atsižvelgti į vizito datą dėl menstruacijų, kurių metu organizmas yra jautresnis. Taip pat verta atkreipti dėmesį į naudojamus vaistus, fizinę bei emocinę būklę.

Ketvirtas faktorius – specialistai. Profesionalaus elektrologo įvedamo zondo klientas nejaučia, jaučiamas tik aparato paleidžiamas impulsas. Galime pridurti, kad pas mus klientai išbūna net kelių valandų elektroepiliacijos seansus, nes dažniausiai jaučia minimalų diskomfortą. Tačiau reikia turėti omeny, jog elektroepiliacijos procedūra yra skirta plaukų šalinimui, o ne atsipalaidavimui.

Elektroepiliacijos efektyvumas yra įrodytas kliniškai. FDA (JAV Maisto ir Vaistų Administracija, kuri laikoma griežčiausia medicininės paskirties įrangos sertifikavimo institucija visame pasaulyje) yra pripažinusi elektroepiliaciją kaip vienintelį permanentinį plaukų šalinimo būdą pasaulyje. Taip pat pasitikėjimą šiuo metodu kelia tai, jog jis naudojamas jau pusantro šimto metų.

Žinoma, niekuomet negalima pamiršti specialisto – elektrologo, kuris atliks procedūrą, nes procedūros sėkmė tik dalinai priklauso nuo naudojamos įrangos, visa esmė – elektrologo kompetencijoje. Depiliacijos centre Epil plaukų šalinimo specialistės -elektrologės savo kvalifikaciją tobulina pačiuose profesionaliausiuose kursuose bei seminaruose užsienyje, o turimą profesionalumą atspindi auksinis 1000 plaukelių per valandą standartas.

Renkantis įrangą su kuria teiksime paslaugas savo klientams atsižvelgėme į daugelį niuansų: prekės ženklo patikimumą, ilgaamžiškumą, aparatų technines charakteristikas, atsiliepimus iš elektrologų visame pasaulyje, elektrologų asociacijų rekomendacijas. Todėl drąsiai galime teigti, jog mūsų naudojama aparatūra yra lyderiaujanti visame pasaulyje. Visuose mūsų centruose rasite Apilus xCell su visomis funkcijomis: PicoFlash, MultiPlex, MeloFlash, Synchro, PicoBlend, OmniBlend, MultiBlend ir t.t.

Prieš procedūras:

 • 4-12 savaičių nešalinkite plaukų jokiomis kitomis priemonėmis, išskyrus skustuvu.
 • 2 savaites venkite UVA/UVB spindulių.
 • Nenaudokite retinolio, venkite šokolado, kofeino.
 • Per ilgus plaukus trumpinkite žirklutėmis.
 • Išvakarėse odą palepinkite pilingu ir drėkinamosiomis priemonėmis.
 • Procedūros dieną plaukai turi būti 2-5mm ilgio.
 • Gerkite daug vandens.

Procedūros metu Jumis pasirūpinsime mes 🙂

Po procedūrų:

 • Gerkite daug vandens.
 • Odą dezinfekuokite ir tepkite raminančia – drėkinančia priemone, susidarius šašiukams – leiskite jiems gyti natūraliai.
 • 2 dienas venkite pirčių, vandens, aktyvaus sporto, aliejų, dezodorantų, kosmetikos.
 • 2 savaites venkite UVA/UVB spindulių.
 • Nekombinuokite plaukų šalinimo būdų viso kurso eigoje (išskyrus skutimą ar kirpimą žirklutėmis)
 • Nenaudokite plaukų augimą skatinančių priemonių, aliejų, vitaminų.

Procedūros trunka nuo 15 minučių iki 3 valandų. Procedūros trukmė priklauso nuo vietos, kurioje atliekama procedūra, nuo plaukų skaičiaus, gylio, storio, prieš tai naudotų depiliacijos priemonių.

Pateikiame pažastų pavyzdį: pirmoji procedūra standartinėms pažastims trunka nuo 2 iki 3 valandų. Po 4 savaičių kartojant elektroepiliaciją laikas trumpėja apie 20-30 % . Taip kartojama kiekvieną kartą kol pasiekiamas klientą tenkinantis rezultatas.

Procedūrų skaičius priklauso nuo individualių kiekvieno organizmo savybių. Jeigu plaukas niekada nebuvo pešiotas, depiliuotas ar kitu būdu liestas – gali užtekti 3-5 procedūrų.

Jeigu plaukas ilgą laiką buvo epiliuotas, reikia atsiauginti kuo įmanoma daugiau plaukų, kad kuo greičiau būtų pasiektas rezultatas. Elektroepiliacija yra veiksminga tik plauko augimo stadijoje (anageno fazėje), todėl vidutiniškai tai pačiai vietai kiekvieną kartą atauginant visus plaukus reikia  5-8 procedūrų.

Registracija telefonu