ELEKTROEPILIACIJA VILNIUJE

elektroepiliacija VilniujeElektroepiliacija – tai vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas (JAV FDA* išvada) visam gyvenimui šalinantis plaukus nuo visų kūno bei veido zonų, tinkamas visiems odos fototipams*, bei visų spalvų plaukams.

KAIP VEIKIA ELEKTROEPILIACIJA?

Elektroepiliacijos metodu šalinamas kiekvienas plaukas atskirai paveikiant patį plauko folikulą ir jame esančias zonas, tokias kaip papila*, bulge*, kurios yra atsakingos už plaukelių formavimąsi, vystymąsi bei augimą. Plonyčio sterilaus ir izoliuoto* zondo* pagalba profesionalus elektrologas* saugiai ir greitai patenka į nepageidaujamų plaukelių šaknį per natūralią ertmę folikule, paleidžia impulsą ir pašalina nebegyvus plaukelius pinceto pagalba. Plaukelių šalinimo procedūros metu tiesiogiai veikiamas folikulas, o ne oda ar plauko stiebe esantis melaninas, todėl šis metodas yra efektyviausias šalinant baltus, žilus, pilkus, rudus, raudonus, juodus ir visų kitų spalvų plaukus.

Elektroepiliacija yra vienintelis pasaulyje permanentinis* plaukų šalinimo būdas, padedantis atsikratyti plaukuotumo problemos visam laikui.
Elektroepiliacijos procedūrų dėka galima tikrai preciziškai ir labai gražiai formuoti plaukelius, pvz.: antakių liniją, kaktos ar sprando plaukų augimo liniją, barzdą, intymią šukuoseną*.

Šis plaukelių šalinimas grindžiamas ilgamete patirtimi, kuriam 2022 metais sukanka beveik pusantro šimto metų, nebesuskaičiuojamu procedūrų skaičiumi ir patenkintais klientais visame pasaulyje.

AR ELEKTROEPILIACIJA SKAUSMINGA?

Tai pats dažniausias klausimas, kuriam nėra vieningo atsakymo. Kiekvienas asmuo diskomforto lygį jaučia skirtingai: vienam – antakių pešiojimas yra skausmingas, o kitam – tatuiruotės darymas yra pakenčiamas.

Skausmui svarbus faktorius – pasirinktas depiliacijos metodas. Nuo elektroepiliacijos ištakų iki šių dienų įranga buvo ypatingai tobulinama, tad naudojant šiuolaikinę aparatūrą galima atlikti ne tik įprastinę elektrolizę, bet ir termolizę, blend, flash, synchro bei daug kitų metodų, kurie taip pat nulemia pojūčius procedūros metu. Kai šias procedūras atlieka kompetentingi savo srities elektrologai šie parametrai virsta plaukų nekroze*.

Tačiau pats svarbiausias faktorius – specialistai. Profesionalaus elektrologo įvedamo zondo klientas nejaučia, jaučiamas tik aparato skleidžiamas impulsas (kuo impulsas galingesnis, tuo labiau jaučiamas elektros ir radijo bangų poveikis folikului). Džiaugiamės, jog pas mus klientai išbūna net kelių valandų elektroepiliacijos seansus, nes dažniausiai jaučia minimalų diskomfortą. Tačiau reikia turėti omenyje, jog elektroepiliacijos procedūra yra skirta plaukų šalinimui visam gyvenimui, o ne atsipalaidavimui.

Ir paskutinis faktorius – tinkamas pasiruošimas. Reikia paruošti ne tik odą, bet ir nusiteikti tam tikros trukmės grožio procedūrai, bei atsižvelgti į organizmo būseną.

KAIP PASIRUOŠTI?

  • Moterims reikėtų atsižvelgti į vizito datą dėl menstruacijų, kurių metu organizmas yra jautresnis.
  • Peržiūrėti naudojamus vaistus,vitaminus, papildus (plačiau skaitykite DUK).
  • Atsižvelgti į fizinę bei emocinę būklę (kuo prasčiau jaučiatės, tuo jautriau jausitės per  procedūras ir tai įtakos jaučiamą diskomforto lygį)
  • Susipažinti su kontraindikacijomis ir tinkamai pasiruošti procedūrai, pagal specialistų rekomendacijas.

Ketvirtas faktorius – specialistai. Profesionalaus elektrologo įvedamo zondo klientas nejaučia, jaučiamas tik aparato paleidžiamas impulsas. Galime pridurti, kad pas mus klientai išbūna net kelių valandų elektroepiliacijos seansus, nes dažniausiai jaučia minimalų diskomfortą. Tačiau reikia turėti omeny, jog elektroepiliacijos procedūra yra skirta plaukų šalinimui, o ne atsipalaidavimui.

KIEK KAINUOJA ELEKTROEPILIACIJOS PROCEDŪROS?

Elektroepiliacijos metodu šalinamas kiekvienas plaukas atskirai, todėl visame pasaulyje elektroepiliacija yra įkainojama procedūros laiku, kai kuriose šalyse ši trukmė skaičiuojama akademinėmis* valandomis, likusiose – astronominėmis*.

Minimalus laikas Epil Depiliacijos Centre yra 15 minučių. Taip yra todėl, kad dauguma priemonių yra vienkartinės ir skirtos tik vienam klientui. Ta reiškia, kad po procedūros kiekvieno kliento sunaudotos priemonės yra utilizuojamos. Tad kiekvienam klientui bus naudojamas tik jam vienam skirtas zondas, paklotas, apatiniai (jei tokių reikia) ir kitos priemonės, nepriklausomai nuo to, kokios trukmės procedūra. Ilgiausias laikas – dvi valandos. Tokia procedūros trukmė yra maksimali, kad specialistas galėtų kokybiškai pašalinti plaukelius.

KIEK TRUNKA ELEKTROEPILIACIJOS PROCEDŪRŲ CIKLAS?

Visame pasaulyje auksinis elektrologo darbo standartas laikomas 1000 pašalintų plaukelių per valandą. Šis skaičius skaičiuojamas šalinant plaukus nuo kūno lengvai prieinamose vietose, pvz. ant kojų. Kai plaukai šalinami nuo veido ar kitų sunkiai prieinamų zonų, pvz: lytinių lūpų, pažastų, šis skaičius gali mažėti net dvigubai.

2022 metais plaukų šalinimas nuo veido elektroepiliacijos pagalba tapo TOP paslauga Depiliacijos Centre Epil. Tačiau vis tiek atsakyti į klausimą kiek kainuoja pasišalinti plaukus visam gyvenimui arba kiek procedūrų prireiks – atsakyti neįmanoma.  Pas kiekvieną klientą ant veido ir kūno auga skirtingas plaukų skaičius. Pašalinti viršutinės lūpos „ūselių“ šonus gali užtekti 15minučių, procedūrą pakartojant kas 4-5 savaites. Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros.

Plaukeliai sunaikinami negrįžtamai, o tie, kurie buvo neaugimo fazėje, atauga daug plonesni, bei retesni. Procedūros kartojamos tol, kol klientas jaučia poreikį. Dažniausiai veido elektroepiliacija trunka iki metų laiko. Tačiau jeigu ant veido yra hirsutizmo požymių, pvz. barzdos tipo plaukai  smakro srityje, visiškai pasišalinti plaukus gali trukti ir pusantrų metų.

KADA ATSIPERKA ELEKTROEPILIACIJA?

Pasišalinus plaukus elektroepiliacijos būdu, tie patys plaukai nebeatauga niekada gyvenime. Tad, jeigu organizmas bus sveikas, moteris nepastos, neįvyks hormonų svyravimų – Jūs tiesiog pamiršite apie plaukus.

Finansiniu požiūriu suinvestuoti pinigai atsipirks ne tik per  tvarumą (nebereikės pirkti skustukų ar išmetinėti vaško juostelių su pašalintais plaukais), bet ir per laiko sutaupymą (kasdienis skutimas), švaros bei švelnumo pojūtį, odos grožį. O kiekvieną kartą po procedūrų mažėjantis plaukelių skaičius nenustos Jūsų stebinti.

ŠIEK TIEK ISTORIJOS…

Elektrolizės, kaip plaukų šalinimo istorijos pradžia laikomi 1875 metai, kai oftalmologas Dr. Carles E. Michel paskelbė savo tyrimų įrašus, kuriais fiksavo savo sėkmingą darbą su įaugusiomis blakstienomis. Jis ne tik išrado šį plaukų šalinimo metodą, bei jį naudojo, tačiau skatino ir kitus naudoti elektrolizę šalinant plaukus visose kūno bei veido zonose.

Elektrolizės metu galvaninės nuolatinės srovės pagalba plauko folikule vyksta biocheminė reakcija, kurios metu susidaro natrio hidroksidas. Šis šarmas chemiškai paveikia plauko folikulą ir jį sunaukina.

Tačiau tobulėjant šiam plaukų šalinimo būdui, buvo išrasta vis daugiau jo kombinacijų, tad šiai dienai elektrolizė yra laikoma elektroepiliacijos istorijos pradžia, permanentinio plaukų šalinimo pamatas, tačiau dėl labai ilgo impulso laiko praktikoje ji nebenaudojama.

apilus

Sekanti svarbi data šiuolaikinėje elektroepiliacijoje 1923 metai, kai Dr. Bordier Paryžiuje publikavo pirmąjį straipsnį apie aukšto kintamo dažnio srovės naudojimą plaukų šalinimui. Šis metodas vadinamas termolize ir dėl savo greičio naudojamas kaip vienas pagrindinių elektroepiliacijoje.
O 1948 metais Henri E St. Pierre kartu su inžinieriumi A. Hinkel apjungė elektrolizės ir termolizės metodų naudą į vieną. Ši technika vadinama Blend, bei yra plačiai naudojama elektroepiliacijoje sunkiai besišalinantiems plaukams.

Elektroepiliacijos metodas tinkamas bet kokio pigmento plaukui: juodam, baltam, žilam, raudonam, pilkam, rudam. Dėl galimybės šalinti kiekvieną plauką atskirai elektroepiliaciją galima daryti visų odos fototipų klientams nuo I iki VI. Tai vienintelis metodas leidžiantis formuoti plaukų augimo liniją pagal individualius poreikius, pvz.: antakių ar barzdos forma.

Elektroepiliacija Epil Depiliacijos centruose atliekama pačia pažangiausia pasaulyje Apilus xCell aparatūra iš Kanados, turinčia net 27,12 MHz dažnį leidžiantį atlikti procedūrą trumpu impulsu su dideliu galingumu.

NUO KO PRIKLAUSO SKIRTINGŲ KŪNO SRIČIŲ PLAUKUOTUMAS?

Plaukų augimas skirtingose kūno zonose yra genų, ligų, bei hormonų veiklos pasekmė. Genai – tai ką mes paveldime iš savo tėvų, senelių, jie lemia organizmo požymius bei savybes, tad ir folikulų skaičius yra nulemtas genų.

Hormonai lemiantys plaukuotumą įprastai vadinami „vyriškais“ androgenais, įskaitant testosteroną ir „moteriškais“ estrogenais, įskaitant progesteroną. Tačiau šie hormonai yra abiejų lyčių organizmuose, skiriasi tik jų kiekis. Kai tam tikrų hormonų kiekis viršija ribas- atsiranda ligos. Hirsutizmas, hipertrichozė, virilinis sindromas yra dažniausiai sutinkamos ligos susijusios su plaukuotumu.

Tačiau plaukų šalinimas jau seniai tapo kosmetologine grožio procedūra, kurios pageidauja ir vyrai ir moterys neturintys jokių sutrikimų, o norintys geriau atrodyti, labiau pasitikėti savimi, o šiomis greito tempo dienomis tai tapo procedūra, taupanti kasdienį laiką.

Nors atlikti plaukelių šalinimą galima įvairiais būdais: skustuku, kremu, siūlu, cukrumi, vašku, fotoepiliacija IPL, lazeriu ar elektroepiliacija, visgi ilgalaikiai plaukų šalinimo būdai yra daug efektyvesni, ilgoje perspektyvoje pigesni, nesukeliantys odai suirzimo, o plaukeliai atauga vis retesni ir plonesni, kol galų gale tiesiog pamiršite kas yra plaukelių šalinimas.

Tekste naudotų žodžių žodyną rasite čia –>

Registracija telefonu