PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU

epiliacija lazeriuAkcija Klaipėdos salone!

Nuolaidos iki 40%

Galiojančios akcijos ir nuolaidos čia →

Populiariausia pasaulyje lazerinė procedūra – plaukų šalinimas lazeriu. Anksčiau rinkoje karaliavo Aleksandrito lazeris, tačiau naujasis auksinis standartas yra 808 nm bangos ilgis esantis naujuose lazeriuose.

Kai lazeris toks galingas ir koncentruotas tik į plaukeliuose esantį melaniną – epiliacija lazeriu tampa įmanoma net vasaros metu. O dėl patentuotos šaldymo sistemos plaukų šalinimas lazeriu tampa dar labiau patrauklesne paslauga.

Plaukų šalinimo procedūra gali būti atliekama bet kokiam odos tipui nuo šviesiausio iki tamsiausio pigmento, tiesa jį specialistui vistiek reikės nustatyti prieš procesą.

Kiekvienam klientui individualiai įvertiname odos būklę, fototipą, esamą plaukų pigmentą, jautrumą, turimas alergijas. Papasakojame plačiau apie teikiamas procedūras ir pagal kliento pageidavimą parenkame labiausiai tinkančius lazerio parametrus. Odos plotą, kuriame bus atliekama procedūra paruošiame: nuvalome, užtepame gelio ir su parinktais individualiais parametrais pradedame epiliaciją.

Vedžiojant lazerio antgalį per epiliuojamą plotą gali jaustis lengvas dilgčiojimas ir šalčio pojūtis. Po epiliacijos procedūros gelis yra nuvalomas ir užtepamas raminantis kremas. Nepageidaujami plaukai pradeda kristi 2-3 savaičių laikotarpyje.

Grožio procedūroms atlikti, mūsų salonas naudoja diodinį lazerį. Tokio lazerio veikimo principas yra išties paprastas. Procedūros metu, prietaisas išskiria koncentruotą šilumos ir šviesos energiją į konkretų taikinį – tam tikroje kūno srityje esantį plauko folikulą (svogūnėlį) ir ląsteles kurios yra atsakingos už jų augimą.

Dažnai girdime mitą, jog norint efektyvių plaukų šalinimo rezultatų iš tam tikros kūno vietos, žmonėms reikia kankintis ir ištverti skausmingas bei ilgai trunkančias lazerines procedūras. Tai – nėra tiesa. Norint gerų rezultatų, reikia tikro profesionalo rankos ir pažangiausių lazerinių technologijų skirtų grožiui.

Mūsų salone naudojamas Laser Sapphire®  lazeris turi patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC,  todėl procedūros metu jaučiama tik maloni vėsa ir lengvas dilgčiojimas. Procedūra lokali dėl koncentruotos bangos, tad impulso galios skleidžiamas karščio pojūtis maloniai kompensuojamas antgalio skleidžiamu -10ºC šalčiu.

Taigi, nors ir pajusite keletą nedidelių dilgčiojimų, pati šalinimo procedūra bus trumpa ir efektyvi Be to, mūsų salono specialistai lengvai pritaikys lazerio specifikacijas prie jūsų odos jautrumo ir tipo, todėl užtikriname efektyvų rezultatą, dėka visiškai beskausmės procedūros.

Laser Sapphire® – tai vienintelis lazeris pasaulyje, turintis patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC. Dėl šios technologijos procedūros yra komfortiškos ir saugios bet kuriam odos tipui.

Lazeris veikia 808 – 810 nm bangos ilgiu, kuri įsiskverbia tiesiai į plauko folikulą apeidama epidermyje esantį melaniną ir todėl nenudegina odos viršutinio sluoksnio. Epiliacijos metu lazerio bangai pasiekus plauką, tamsus pigmentas melaninas sugeria bangą, kurios energija virsta šiluma, ko pasekoje plauko folikulas įkaista, todėl denatūruoja ląstelės, auginančios plaukus.

Šis lazeris pasižymi dideliu galingumu t.y. nuo 8J/cm2 iki 34J/cm2 kas leidžia užtikrinti procedūrų efektyvumą kiekvieno vizito metu. Lazeris veikia plačiame diapazone (15ms-400ms), todėl jį galima taikyti visiems odos tipams, o epiliacija tampa saugi, net įdegusiai odai. Lazeris vienu metu gali paveikti keliolika plaukų, o dėl reguliuojamo greičio nuo 1Hz iki net 15Hz procedūrą galima atlikti labai greitai.

Plaukų šalinimas lazeriu – visame pasaulyje populiarėjanti procedūra dėl labai paprastos priežasties. Žmonės vis geriau suvokia akivaizdžius šios procedūros privalumus palyginus su kitais plaukų šalinimo būdais.

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai yra šie:

 • Ilgalaikis sprendimas – praėjus keleto sesijų kursą bus pasiektas glotnios, tobulai atrodančios odos rezultatas kuris laikysis metus laiko ar net visą gyvenimą, jei reguliariai bus atliekamos palaikančiosios depiliacijos procedūros.
 • Komfortas – lazerinės technologijos ir šios procedūros ypatybės nuolatos tobulėja, o moderniausia įranga užtikrina, jog procedūra bus beskausmė, ar vos jaučiama, net jei plaukų šalinimas atliekamas ypač jautriose zonos, pavyzdžiui, kaip veidas ar bikini sritis.
 • Universalumas – modernios technologijos užtikrina, jog plaukų šalinimo lazeris gebės atlikti epiliaciją bet kokio tipo ar jautrumo odai. Nesvarbu kokio plonumo plaukeliai būtų, lazeryje esanti galinga maitinimo sistema bei jo gebėjimas veikti plačiame dažnių spektre užtikrina gerus rezultatus visiems.
 • Kainos ir kokybės santykis – nors ši procedūra kiek brangesnė nei kitos, žmonės vis geriau supranta, kokią naudą ir ilgalaikį komfortą gali užtikrinti paprasta procedūra kuri pašalina nereikalingus plaukelius ilgam laikui.

Prieš procedūras rekomenduojame: 5-6 savaites iki planuojamos procedūros plaukų nepešiokite, nešalinkite vašku ar epiliatoriumi (skusti galima). 2 savaites iki procedūrų nenaudokite odą nusluoksniuojančių vaistų (retinoidų), bei dirbtinio įdegio kremų. Venkite tiesioginės saulės (soliariumo) ne mažiau kaip 2 dienas iki procedūros. Jeigu būsite saulėje, naudokite kosmetines priemones su SPF apsauga, kuri yra ne mažesnė nei 30. Dieną prieš procedūrą plaukus nusiskuskite.

Jeigu vartojate vaistus, kurie didina jautrumą šviesai (tetraciklino grupės antibiotikai, ciprofloksacinas, sulfanilamidas, sisteminiai priešgrybeliniai vaistai, sisteminiai retinoidai) BŪTINAI praneškite apie tai mūsų specialistui.

Per procedūrą Jumis pasirūpinsime mes!

Po procedūros: naudokite švelnias prausimosi priemones, netrinkite, nelupinėkite ar kitaip netraumuokite odos. 2-3 dienas po procedūrų nesilankykite pirtyse (saunoje, garinėje, infraraudonųjų spindulių ir kt.). 2 dienas po procedūrų nebūkite tiesioginėje saulėje, nesilankykite soliariume, naudokite kosmetines priemones su SPF apsauga ne mažiau 30.

Tikslus procedūrų skaičius priklauso nuo individualių organizmo savybių, bet epiliacijos lazeriu kursas dažniausiai apima 4-8 vizitus. Įprastai procedūros kartojamos kas 4-12 savaičių. Kurso pradžioje vizitai dažnesni, vėliau dėl silpnėjančių plaukų vizitai retėja. Baigus procedūrų kursą palaikomoji procedūra atliekama už pusmečio, vėliau kartą per metus ar net du. Vienos zonos epiliacija, priklausomai nuo jos ploto, gali trukti nuo 10min iki 60min.

Atlikinėti epiliaciją lazeriu yra draudžiama, kuomet žmogus turi tam tikrų sveikatos sutrikimų, ar yra rizikos grupėje.

Tai yra:

 • Žindančios ir nėščios moterys
 • Žmonės sergantys onkologinėmis ligomis
 • Žmonės turintys rimtą cukrinio diabeto formą
 • Odos ligas (herpesą, psoriazę, egzemą ir kt.) turintys žmonės
 • Turintys žaizdų, nudegimų ar kitų sužeidimų šalinamoje srityje
 • Asmenys vartojantys fotosensibilizuojančius ir kraują skystinančius vaistus
 • Asmenys turintys autoimuninių ar hormoninių sutrikimų.

Lazerinės epiliacija gali būti atliekama bet kokiai jūsų pageidaujamai kūno sričiai.

Tai yra:

 • Pažastys
 • Krūtinė
 • Nugara
 • Bikini zona
 • Viršutinės lūpos
 • Smakro
 • Pilno kūno ir t.t.

Paprastai plaukų šalinimas lazeriu yra atliekamas ankstyvą pavasarį, rudenį arba žiemą, kitaip tariant, metų laiku kai saulės aktyvumas yra ženkliai sumažėjęs. Karštą vasaros dieną kur kas sudėtingiau apsaugoti odą nuo galimo įdegio, ypač jei planuojama lazerinė procedūra.

Kaip minėjome prieš tai, prieš atliekant procedūrą privaloma nustatyti ir odos tipą. Tai yra daroma, tam, kad sužinoti kokio intensyvumo lazeris jums tiks geriausiai. Labai dažnai girdime klientes prašančias naudoti galingiausią intensyvumą šalinant plaukus, kad kuo daugiau darbo būtų atlikta jau pirmo apsilankymo metu.

Deja, tačiau tai ne visada gali būti tinkama ir saugu. Aukščiausias prioritetas mums – tai jūsų sveikata, todėl specialistas parinks tokius nustatymus kurie bus geriausi būtent jums.

Procedūrai būtina pasiruošti ir iš kliento pusės.

Ką žinoti prieš vykstant atlikti procedūros:

 • Bent 1 mėnesį – jokio deginimosi ir depiliacijos procedūrų. Įdegis odą paverčia kur kas jautresne įvairiems dirgikliams, jį suirzta ir būna nudegusi. Tas pats galioja ir įvairiems savaiminio įdegio kremams, kadangi jie odą veikia panašiu būdu. Taip pat dirginti odos negalima ir depiliacija vašku, kremais ar cukrumi. Vienintelis būdas šalinti būdus iki procedūros – skutimasis. Pastaraisiais dalykais yra užtikrinama, jog plaukų šaknys nėra pažeistos iki procedūros lazeriu.
 • Nevartokite medikamentų prieš procedūrą – jei šiuo metu gydotės vartodami chinolonus, sulfanilamidus ar tetraciklinų grupės antibiotikais procedūros atlikti negalima. Palaukite periodo kai vaistų nereikės vartoti.
 • Nedirginkite odos spiritu – kelias dienas prieš  procedūrą odos negalima valyti spiritinio pavidalo skysčiais ar tepalais.
 • Gražiai nuskuskite vietą prieš tai – tą kūno vietą kuriai bus atliekamas plaukų šalinimas lazeriu, būtina švariai nuskusti peiliuku, kol nesimatys plaukų. Tiesa, netepkite jos antipersperantais ar kremais, kadangi procedūra turi būti atliekama ant švarios odos.
 • Po procedūros – gerai drėkinti. Lazerinė epiliacija tam tikrą odos sritį išsausins, todėl po procedūros ją reikės kiek intensyviau drėkinti.
 • Jei kenčiate nuo pūslelinės – vartokite vaistus. Jei planuojate atlikti viršutinės lūpos epiliaciją, vaistus nuo pūslelinės galite laisvai vartoti.

Apie plaukų šalinimo lazerių procedūrą sklaido nemažai neteisingų mitų. Čia juos paneigsime.

Populiariausi mitai apie plaukų šalinimą lazeriu

 • Mitas Nr.1 – Lazeris yra pavojingas sveikatai – tie kas nebandė šios lazerinės procedūros labai dažnai galvoja, kad šis prietaisas yra pavojingas sveikatai. Tačiau tai yra netiesa. Mūsų salone naudojami lazeriai yra sukurti taip, kad šviesos bangomis paveiktų būtent tą specifinę vietą į kurią jis yra nukreiptas, tai yra plaukelio šaknį. Jokios rizikos sužaloti savęs ar aplinkinių odos vietų nėra. Atvirkščiai, ši lazerinė procedūra net gi yra naudinga odai, kadangi šilumos bangos padaro ją elastingesne bei paskatina papildomą kolageno gamybą.
 • Mitas Nr.2 – Procedūrai tiks bet koks lazeris – jei kiek domėjotės šia paslauga, žinote, jog beveik visos studijos turi bent jau po kelis lazerių modelius. Tai yra daroma neveltui. Mitas, jog procedūrai tiks bet koks lazeris yra neteisingas. Kiekvieno žmogaus odos fototipas yra skirtingas, todėl specialistas privalo naudoti tokias priemones kurios žmogui bus tinkamasiausios. Dėl šios priežasties, salono specialistas visuomet atliks jūsų odos testą, pagal kurio rezultatus bus galima sureguliuoti lazerio parametrus tinkančius būtent tam individualiam žmogui.
 • Mitas Nr.3 – Visiems užtenka vienodo procedūrų kiekio – kitas neteisingas mitas – galvojimas, jog visiems žmonėms užtenka vienodų lazerinės procedūros kiekių. O tiesa yra tokia, jog lazerio efektyvumas labai priklausys nuo kiekvieno žmogaus individualiai. Čia reikia atsižvelgti ir į odos storį ir tipą, plaukelių spalvą, žmogaus fiziologines ypatybes. Kai kas glotnia oda galės mėgautis po 4-5 procedūrų ciklo, o kai kam ir 10-ies gali nepakakti. Taigi, apsilankymų ciklas priklausys nuo kiekvieno žmogaus individualiai, todėl nesivadovaukite kitų pavyzdžiais.
 • Mitas Nr.4 – Procedūras geriausia yra atlikti vasarą –  Daug kas galvoja, jog lazerinę depiliaciją yra geriausia atlikti šiltuoju metų laikotarpiu. Deja, tai taip pat yra neteisingas dalykas. Kadangi pilnam plaukų šalinimo efektui reikės bent kelių procedūrų, geriausia ją yra atlikti tuomet kai saulė mažiau aktyvi ir savo odos niekam nereikia rodyti. Tai svarbu ne tik dėl patogumo, tačiau ir sveikatos atžvilgiu, kadangi saulės vonios depiliuotai vietai yra tikrai ne į naudą.
 • Mitas Nr.5 – Visi plaukeliai yra pašalinami iš pirmo karto – dar vienas dažnas mitas – tai, jog pilnai užteks vieno apsilankymo depiliacijos centre. Tai irgi yra netiesa. Lazeris nesugeba paveikti visų plaukų esančių tam tikroje srityje iškart, ypač kai kalba eina apie tuos esančius ramybės būsenoje. Dažnai būna, jog po kelių savaičių jie pasirodo net ir tada kai epiliacija jau buvo atlikta. Todėl, reikia bent kelių procedūrų ciklo.
 • Mitas Nr.6 – Tai labai skausminga procedūra – paskutinis mitas ir ko gero pats dažniausias iš šios grupės – tai, jog lazeris suteikia labai daug skausmo. Tačiau galitebūti ramūs, kadangi tai taip pat nėra tiesa. Modernūs lazeriai, įskaitant ir mūsų salono naudojamus lazerius, papildomai naudoja specialias šaldymo technologijas procedūros metu, todėl blogiausias dalykas ką pajusite yra mažas dilgčiojimas lazeriui veikiant odą.
Registracija telefonu