ELEKTROEPILIACIJA KLAIPĖDOJE

elektroepiliacija KlaipėdojeElektroepiliacija – tai vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas visam laikui pašalinantis nepageidaujamus plaukus  (plaukelius) nuo visų kūno bei veido zonų.

Šis metodas yra tinkamas bet kokio pigmento plaukui: juodam, baltam, žilam, raudonam, pilkam ar rudam. Taip yra todėl, kad elektroepiliacijos veikimo principas yra ne melanino šalinimas, o už plauko augimą atsakingų ląstelių sunaikinimas.

Šis metodas atrastas dar 1875 metais, tad per pusantro šimto metų buvo ištobulintas iki šiuolaikinių technologijų, leidžiančių sunaikinti nepageidaujamus plaukus (plaukelius) visam gyvenimui jaučiant minimalų diskomfortą.

Epiliacijos centre Epil Klaipėdoje, naudojame pačią pažangiausią pasaulyje Apilus xCell aparatūrą iš Kanados, kuri turi net 27,12 MHz radiodažnį, kas leidžia atlikti procedūrą dideliu galingumu ir labai greitai.

Adresas Klaipėdoje

S. Šimkaus g. 7, Klaipėda.

Odos paviršius, kuriame bus atliekama procedūra yra apžiūrimas, įvertinamas žmogaus odos tipas, plauko pigmentas, plauko storis, gylis, plaukų kiekis, kad specialistės galėtų individualiai parinkti reikiamą elektroepiliacijos metodą, impulso dažnį bei galią. Procedūra atliekama įvedant zondą tiesiai į plauko folikulą ir paleidžiant impulsą. Priklausomai nuo to koks metodas buvo parinktas individualiai pagal kliento odą, plaukas yra paveikiamas termiškai (termolizės arba flash būdu) arba mechaniškai (elektrolizės būdu išgaunamas šarmas NaOH)

Tai vienas dažniausių klausimų kuriam nėra vieno atsakymo. Visų pirma kiekvienas individualus žmogus  diskomforto lygį jaučia skirtingai: vienam pešioti antakius yra skausminga, kai tuo metu kitam net tatuiruotė ant krūtinkaulio atrodo pakenčiama.

Antrasis faktorius tai pasirinktas elektroepiliacijos metodas. Nuo šios procedūros atsiradimo aparatai buvo labai ištobulinti ir su šiuolaikine aparatūra galime atlikti ne tik įprastinę elektrolizę, bet ir termolizę, blend, flash, synchro bei daug kitų pasirinkimų, kurie taip pat nulemia pojūčius procedūros metu.

Trečiasis faktorius – pasiruošimas. Ypatingai moterims reikėtų atsižvelgti į vizito datą dėl menstruacijų, kurių metu organizmas yra jautresnis. Taip pat verta atkreipti dėmesį į naudojamus vaistus, fizinę bei emocinę būklę.

Ketvirtas faktorius – elektrologai. Profesionalaus elektrologo įvedamo zondo klientas nejaučia, jaučiamas tik aparato paleidžiamas impulsas. Galime pridurti, kad pas mus klientai išbūna net kelių valandų elektroepiliacijos seansus, nes dažniausiai jaučia minimalų diskomfortą.

Elektroepiliacijos efektyvumas yra įrodytas kliniškai. FDA (tai JAV Maisto ir Vaistų Administracija, kuri laikoma griežčiausia medicininės paskirties įrangos sertifikavimo institucija visame pasaulyje) yra pripažinusi elektroepiliaciją kaip vienintelį permanentinį plaukų šalinimo būdą pasaulyje.

Taip pat pasitikėjimą šiuo metodu kelia tai, jog jis naudojamas jau pusantro šimto metų. Žinoma, niekuomet negalima pamiršti specialisto – elektrologo, kuris atliks procedūrą, nes procedūros sėkmė tik dalinai priklauso nuo aparatūros, visa esmė – elektrologo kompetencijoje. Depiliacijos centre Epil elektrologės savo kvalifikaciją tobulina pačiuose profesionaliausiuose kursuose bei seminaruose užsienyje, o turimą profesionalumą atspindi auksinis 1000 plaukelių per valandą standartas.

Renkantis aparatūrą su kuria teiksime paslaugas savo klientams atsižvelgiame į daugelį niuansų: prekės ženklo patikimumą, ilgaamžiškumą, aparatų technines charakteristikas, atsiliepimus iš kitų elektrologų visame pasaulyje, elektrologų asociacijų rekomendacijas. Todėl drąsiai galime teigti, jog mūsų naudojama aparatūra yra lyderiaujanti pasaulyje. Visuose mūsų centruose rasite Apilus xCell su visomis funkcijomis: PicoFlash, MultiPlex, MeloFlash, Synchro, PicoBlend, OmniBlend, MultiBlend ir t.t.

Prieš procedūras rekomenduojame: gerti daug vandens, drėkinti odą, atauginti plaukelius bent 2-5 m.m., įsiskaityti kontraindikacijas, tiksliai užpildyti kliento kortelę, saugotis saulės bent kelias dienas prieš procedūrą.

Nerekomenduojame: 24 h prieš procedūras valgyti šokoladą, gerti kavą ar alkoholį, balinti plauką, naudoti retinolį,  nesidaryti rūgštinių procedūrų, mezoterapijų.

Tarp procedūrų rekomenduojame plaukų nepešioti, nedepiliuoti. Prieš atvykstant sekančiai elektroepiliacijai turėti ataugusius plaukus  2-5mm ilgio.

Po procedūros rekomenduojame: dezinfekuoti ir tepti raminančiu kremu (tinkamu pažeistai odai) plotą, kuriame buvo atlikta procedūra. Naudoti kremus su SPF, vengti saulės bent savaitę laiko dėl pigmentacijos sutrikimų.

Nerekomenduojame: maudytis, sportuoti, eiti į pirtis, teptis dezodorantais bent porą dienų, kad neužsikimštų poros.

Procedūros trunka nuo 15 minučių iki 3 valandų. Procedūros trukmė priklauso nuo vietos, kurioje bus atitekama procedūra, nuo plaukų skaičiaus, gylio, storio, prieš tai naudotų depiliacijos priemonių.

Pateikiame pažastų pavyzdį: pirmoji procedūra standartinėms pažastims trunka nuo 2 iki 3 valandų. Po 4 savaičių kartojant elektroepiliaciją laikas trumpėja apie 20-30 % . Tai kartojasi kiekvieną kartą kol pasiekiamas klientą tenkinantis rezultatas.

Procedūrų skaičius priklauso ir nuo individualių kiekvieno organizmo savybių. Jeigu plaukas niekada nebuvo pešiotas, depiliuotas ar kitu būdu liestas – gali užtekti 1-3 procedūrų. Jeigu plaukas ilgą laiką buvo epiliuotas, reikia atsiauginti kuo įmanoma daugiau plaukų, kad kuo greičiau būtų pasiektas rezultatas.

Elektroepiliacija yra veiksminga tik plauko augimo stadijoje (anageno fazėje), todėl vidutiniškai tai pačiai vietai kiekvieną kartą atauginant visus plaukus reikia  5-8 procedūrų.

Registracija telefonu