ELEKTROEPILIACIJA KAUNE

elektroepiliacija KauneElektroepiliacija – tai kol kas vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas gebantis visam laikui pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo visų kūno bei veido zonų.

Šis metodas buvo atrastas dar 1875 metais, tad per pusantro šimto metų buvo ištobulintas taip, jog nepageidaujami plaukeliai,  dėka modernių technologijų, yra šalinami visam gyvenimui, asmeniui jaučiant minimalų diskomfortą.

Kauno epiliacijos centre Epil naudojame pačią pažangiausią pasaulyje Apilus xCell aparatūrą iš Kanados, kuri turi net 27,12 MHz dažnį, kas leidžia atlikti procedūrą dideliu galingumu ir labai greitai.

Epil salonas Kaune randasi adresu M. Daukšos g. 29-1.

Trumpai apie nepageidaujamų plaukelių problemą

Plaukelių augimas ant skirtingų mūsų kūno vietų yra mūsų genų bei hormonų veiklos pasekmė. Visi turime skirtingą kūno plaukuotumą, tačiau pripažinkime, tikrai visi norime, jog mūsų oda būtų glotni ir žavinga.

Grožio industrija nuo pat senovės ieško įvairiausių sprendimų kaip padėti norintiems atsikratyti nenorimų plaukelių iš skirtingų kūno vietų. Ar tai būtų skutimasis, vaškavimas ar plaukų šalinimas cukrumi – visi šie sprendimai problemą padeda išspręsti, tačiau tik trumpam laikui.

Po jų įgyvendinimo, plaukai dažnai įauga į odą, o po ataugimo dažnai būna dar kietesni nei iki tol, todėl apie švelnią ir malonią odą galima tuomet tiesiog pamiršti.

Laimei, modernių technologijų dėka turime pasirinkimą plaukuotumo problemą išspręsti visam gyvenimui, daugiau nebesikankinant dėl plaukelių keliamo diskomforto ir keliant sau rūpesčių dėl nuolatinio ataugimo.

Elektroepiliacija yra būtent tas metodas kuris po kelių procedūrų ciklo pašalins šią problemą visiems laikams.

Leiskite mūsų salono specialistėms padėti jums ir suteikti galimybę džiaugtis žavingu kūnu!

Elektroepiliacijos procedūrą būtų galima išskirstyti į keletą pagrindinių atlikimo žingsnių:

 • Prieš procedūrinis įvertinimas – visų pirma, prieš atliekant pačią procedūrą, specialistas išsamiai įvertintis tą kūno vietą kurioje bus atliekamas plaukų šalinimas. Čia yra atsižvelgiama į tokius dalykus kaip jūsų odos tipą ir pigmentą, plaukelių rūšį, storį, gylį bei, žinoma, pačios vietos plaukuotumą. Pagal šiuos vertinimus, specialistas parinks tinkamiausią elektroepiliacijos metodą, pačio impulso dažnį ir galią.
 • Metodo parinkimas – kaip minėta prieš tai, tinkamas paciento odos ir norimos paveikti vietos plaukų įvertinimas yra būtinas norint parinkti geriausią elektroepiliacijos metodiką kiekvienam žmogui individualiai. Jums gali būti taikomas vienas iš dviejų metodų: termiškas – naudojant vadinąmąjį „flash“ būdą, paprastai žinomą kaip termolizę arba mechaniškas– naudojant šarmą NaOH išgautą elektrolizės būdu.
 • Plaukelių šalinimas – kitame žingsnyje pradedamas pats plaukelių šalinimas. Specialistas pagal individualiai jums parinktą metodiką, specialiu šilumos bangą skleidžiančiu zondu veikia patį folikulą, tai yra būtent tą ląstelę kuri yra atsakinga už plaukelio augimą toje kūno vietoje. Po poveikio, ląstelė yra saugiai ir be jokio skausmo sunaikinama, taip užtikrinant maksimalų efektyvumą.

Tai vienas dažniausių klausimų kuriam vieno atsakymo, deja nėra.

Paprastai yra keletas faktorių kurie lemia ar jausite didesnį diskomfortą procedūros metu ar ne.

Jie yra:

 1. Žmogaus tolerancija skausmui – ar elektroepiliacija jums bus skausminga gali priklausyti ir nuo jūsų tolerancijos diskomfortui. Kai kuriems žmonėms net ir toks paprastas dalykas kaip antakių pešiojimas atrodo kaip sudėtinga procedūra, na o kiti be didesnių problemų gali kentėti ir tatuiruotes ant jautriausių savo kūno vietų. Taigi, kokius pojūčius jums kels elektroepiliacija iš dalies priklausys ir nuo jūsų pačių.
 2. Elektroepiliacijos metodas – kaip jau minėjome prieš tai, elektroepiliacija gali būti atliekama net keletu būdų. Po išsamios jūsų odos ir plaukų tipo analizės, grožio specialistas galės tinkamai parinkti geriausią plaukelių šalinimo metodą. Tai gali būti įprastiniai elektrolizės arba termolizės būdai, taip pat ir synchro, flash bei blend metodikos nuo kurių priklausys jūsų pojūčiai.
 3. Jūsų sveikatos būklė – jūsų jaučiamas skausmas ar diskomfortas taip pat gali priklausyti ir nuo jūsų sveikatos būklės. Jei šiuo metu esate fiziškai ar emociškai silpnos būklės, tikėtina, jog į procedūrą kūnas gali reaguoti jautriau nei įprasta. Moterims aktualu ir jų fiziologinė būsena, pvz.: menstruacijos, esant po nėštumo ir t.t. Tokiais atvejais organizmas taip pat gali reaguoti jautriau.
 4. Salono specialistai – galiausiai procedūros keliamas diskomfortas priklausys ir nuo pačio salono specialistų. Tikro profesionalo atliekamas zondo vedžiojimas po jūsų kūną bus praktiškai beskausmis, su nedideliais dilgčiojimais laikas nuo laiko. Galime pasigirti, jog mūsų klientai laisvai pasilieka ir ilgesnėms procedūroms, kadangi jaučiamas diskomfortas būna visiškai nedidelis.

Elektroepiliacijos metodas ir jo efektyvumas ilgalaikiam šalinimui yra įrodytas kliniškai.

Pasak JAV Maisto ir vaistų administracijos (kuri laikoma griežčiausia organizacija sertifikuojanti medicininės paskirties įrangą) elektroepiliacijos metodas yra vienintelis pasaulyje gebantis visiems laikams pašalinti plaukelius iš tam tikros kūno vietos. Todėl tokias paslaugas teikiantys specialistai ir grožio salonai turi pilną teisę reklamuoti elektroepiliaciją kaip būdą atsikratyti plaukelių visiems laikams.

Nors technologijos grožio industrijoje nuolatos tobulėja, lyg šiol elektroepiliacijai pamainų nematyti. Per daugiau nei pusantro naudojimo, tai kartu jau tapo ir vienas iš saugiausių ir mažiausiai diskomforto keliančių ilgalaikių plaukelių šalinimo būdų.

Žinoma, verta paminėti ir pačius grožio specialistus – elektrologus, kurie jums būtent ir atliks šią procedūrą. Būtent nuo personalo kuris jums atliks procedūrą didžiąją dalimi ir priklausys elektroepiliacijos procedūros sėkmė, na o technika atliks tik antrinį vaidmenį.

Depiliacijos centro „Epil“ specialistės kaip pavyzdys, nors ir turi nemažai patirties, vis tiek nuolatos tobulina savo žinias įvariuose kursuose bei seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, todėl galite būti ramūs, jog savo kūną patikėsite tikrai profesionaliam kolektyvui.

Savo elektroepiliacijos paslaugas šiuo metu teikiame remdamiesi Apilus xCell variantais. Šie pasižymi tokiomis funkcijomis kaip: PicoFlash, MultiPlex, MeloFlash, Synchro, PicoBlend, OmniBlend, MultiBlend ir t.t.

Spręsdami kokią techniką naudosime savo salone, visuomet atsižvelgiame į keletą pagrindinių aspektų.

Jie yra:

 • Prekės ženklas – visai kaip ir su bet kokia kita technika, prekinis ženklas turi nemažai reikšmės sprendžiant apie technikos kokybę. Vienas iš lyderiaujančių šiuo metu prekinių ženklų yra Apilus kampanija, kurios techniką mes šiuo metu ir naudojame.
 • Ilgaamžiškumą – technikos patikimumas, žinoma, taip pat yra aktualus faktorius. Žinome, jog naudojant vieno iš patikimiausių prekinių ženklų techniką mes tikrai nesusklydome pasirinkdami techniką kuri tarnaus ilgai.
 • Techninius aspektus – Apilus elektroepiliacinė technika pasaulyje yra žinoma kaip viena iš efektyviausių šalinant plaukelius bei prisiderinant prie skirtingų žmonių odos bei plaukų tipų, todėl ji yra tikrai techniškai stipri.
 • Elektrologų atsiliepimus – sprendžiant apie technikos pasirinkimą mes taip pat įvertiname ir kolegų nuomones iš Lietuvos bei užsienio, atsižvelgiame į skirtingas perspektyvas.
 • Rekomendacijas iš asociacijų – galiausiai reikia įvertinti ir pasaulinių elektrologų asociacijų įžvalgas, ką mes ir darome spręsdami dėl savo technikos.

Mūsų naudojama technika depiliacijos centre visuomet yra viena iš lyderiaujančių savo srityje.

Ką vertėtų padaryti prieš elektroepiliacijos procedūrą?

Prieš procedūras rekomenduojame:

 • Drėkinti odą – išsausėjusi oda gali reikšti kiek daugiau diskomforto elektroepiliacijos metu, todėl pasirūpinkite savo oda prieš plaukelių šalinimą.
 • Gerti nemažai vandens – tai taip pat yra susiję su jūsų oda, tačiau geriant pakankamai vandens jūs apskritai geriau jausitės per pačią procedūrą.
 • Atauginti plaukelius bent 2-5 m.m. – zondo efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo to kokio ilgio yra plaukeliai, todėl užsiauginkite ilgesnius plaukelius toje vietoje, kur norėsite atlikti elektroepiliaciją.
 • Įsiskaityti į kontraindikacijas – natūralu, jog ir elektroepiliacija turės tam tikrų savo minusų ar šalutinių poveikių, todėl tinkamai pastudijuokite juos prieš eidami atlikti procedūros.
 • Tiksliai užpildyti kliento kortelę – čia reikės suvesti svarbiausius duomenis apie save, kuri leis mūsų specialistams parinkti tinkamiausią elektroepiliacijos metodą jums.
 • Saugotis saulės bent kelias dienas prieš procedūrą – elektroepiliacija yra jautri jūsų odą veikianti procedūra, na o saulės spinduliai gali apsunkinti, jos efektyvumą.

Prieš procedūras nerekomenduojame:

 • 24 h prieš procedūras valgyti šokoladą, gerti kavą ar alkoholį – visi šie produktai skatina kūno dehidrataciją, todėl nerekomenduojame jūsų vartoti prieš procedūrą.
 • Darytis depiliacijos procedūrų – rekomenduojame vengti depiliacijos ir plaukų pešiojimo, o prieš procedūrą turėti bent iki 5 mm ilgio plaukus.
 • Vengti mezoterapijos ir kitų odą veikiančių procedūrų – pastarosios metodikos vėl gi paveikia ir jautrina odą, todėl jų vertėtų vengti prieš elektroepiliaciją.
 • Vengti plaukų balinimo, retinolio naudojimo ir panašių metodikų – šie preparatai vėl gi veikia mūsų odą ir organizmą, todėl vertėtų jų neatlikinėti prieš elektroepiliaciją.

Ko geriau nepamiršti po procedūros?

Po procedūros rekomenduojame:

 • Tepti epiliuotą vietą raminančiu kremu – tokiu būdu pagyvinsite ją ir pagreitinsite atsigavimo procesą.
 • Vengti tiesioginių saulės spindulių – jei procedūrą atlikote tomis dienomis, kai daug atviros saulės, o taip pat geriau naudokite apsauginius kremus odai su SPF.

Po procedūros nerekomenduojame:

Maudytis, eiti į pirtį, sportuoti ar teptis dezodorantais – visos šios priemonės gali užkimšti odos poras, todėl patariame jų vengti.

Griežtai draudžiama atlikti elektroepiliacijos procedūrą jeigu jūs:

 • Turite lėtinę ar ūmią tam tikros odos ligos formą
 • Sergate cukriniu diabetu
 • Sergate varikoze toje vietoje kur ketinate atlikti procedūrą
 • Turite sunkią širdies ligą ar nešiojate širdies simuliatorių
 • Esate nėščia

Ir kt.

Dėl daugiau kontraindikacijų susisiekite su mūsų salono specialisčių komanda.

Viena elektroepiliacijos procedūra trunka nuo 15 minučių iki 3 valandų.

Jos trukmė priklausys nuo:

 • Srities plaukuotumo
 • Plaukų gylio
 • Plaukų storio
 • Kokios depiliacijos priemonės buvo naudojamos prieš tai.

Kaip pavyzdį galėtume paimti pažastų elektroepiliacijos procedūrą. Kadangi šios srities plaukeliai paprastai būna pakankamai tankūs, stori ir gilūs, ji užtrunka kiek ilgiau nei srities kur plaukelių būna mažiau. Paprastai tokia procedūra trunka nuo 2 iki 3 valandų.

Elektroepiliacijos procedūrų efektyvumas

Po 4 savaičių kartojant elektroepiliaciją laikas trumpėja apie 20-30 % . Tai kartojasi kiekvieną kartą kol pasiekiamas klientą tenkinantis rezultatas. Procedūrų skaičius priklauso nuo individualių kiekvieno organizmo savybių. Jeigu plaukas niekada nebuvo pešiotas, depiliuotas ar kitu būdu liestas – gali užtekti 1-3 procedūrų.

Jeigu plaukas ilgą laiką buvo epiliuotas, reikia atsiauginti kuo įmanoma daugiau plaukų, kad kuo greičiau būtų pasiektas rezultatas. Elektroepiliacija yra veiksminga tik plauko augimo stadijoje (anageno fazėje), todėl vidutiniškai tai pačiai vietai kiekvieną kartą atauginant visus plaukus reikia  5-8 procedūrų.

Kaip minėjome, kiekvieno žmogaus odos ir plaukelių tipas yra kiek kitoks, todėl, natūralu, jog kiek skirsis ir organizmo reakciją į atliktą procedūrą. Paprastai po procedūros oda kiek parausta ir tai yra visiškai normalu, todėl nerimauti tikrai neverta.

Verta žinoti, jog toms procedūroms kurios turi kiek didesnį plaukuotumą, bus reikalinga kiek stipresnė zondo srovė, ypač tuoj atveju jeigu klientas pageidauja pagreitinti procedūras. Dėl šios priežasties gali atsirasti nedideli raudoni taškeliai ant odos tose vietose kur buvo plaukeliai arba pasirodyti nedideli šašeliai. Tai taip pat yra visiškai normali reakcija dėl kurios panikuoti nereikėtų.

Kauno mieste elektroepiliacijos paslaugas teikiančių grožio specialisčių yra tikrai nemažai. Vis dėl to, norint „neprašauti“ su savo pasirinkimu ir tinkamai pasirinkti kolektyvą kuriam patikėsite savo kūno priežiūrą, reikėtų atkreipti į keletą pagrindinių aspektų, tam, kad procedūros būtų atliekamos tikrai savo darbą puikiai išmanančių specialisčių.

Kitaip tariant, reikėtų savotiškai pastudijuoti, tai ką siūlo skirtingi salonai, tam, kad galėtumėte susidaryti geresnį vaizdą kas jums yra siūloma.

Mūsų manymu, svarbiausios elektroepiliacijos salono ypatybės yra šios:

 • Atkreipkite dėmesį į salono specialisčių kvalifikaciją – galima sakyti, jog tai yra pats pirmiausias dalykas, kuris leidžia susidaryti tam tikrą vaizdą apie grožio saloną. Kaip pavyzdys, grožio salone „EPIL Kaunas“ dirbančios specialistės ne tik turi šiai sričiai reikalingą išsilavinimą bei būtiną ilgametę darbo patirtį, tačiau nuolatos ir toliau tobulina savo žinias, tam, kad kiekvienam klientui galėtų užtikrinti tinkamai atliktas procedūras. Į šį aspektą dėmesį atkreipti yra tikrai svarbu.
 • Užsisakykite aktualios procedūros konsultaciją – tikėtina, jog jeigu nesate niekada prieš tai daręsi elektroepiliacijos procedūros, jums gali kilti nemažai klausimų susijusių su jos ypatybėmis. Galbūt jums reikia patarimo asmeniniame lygmenyje,  kadangi nesate įsitikinę ar procedūra bus tinkama būtent jūsų tipo plaukams ar odos pigmentui. Salono specialistės visuomet turi gebėti kompetentingai atsakyti į visus kliento klausimus ir padėti apsispręsti ar verta atlikinėti procedūrą.
 • Įsitikinkite ar salone yra naudojamos tinkamos technologijos – visi elektroepiliaciją atlikinėjantys grožio salonai reklamuojasi, jog jie yra patys geriausi, naudojantys naujausias rinkoje esančias technologijas. Tačiau ar tai visuomet yra tiesa? Mes abejojame. Elektroepiliacijos metodika tikrai nėra nauja, kaip ir minėjome prieš tai, tačiau tik patys naujausi prietaisai gali klientui užtikrinti maksimalų komfortą ir efektyvumą. Jei pageidaujate sužinoti plačiau apie salone „EPIL“ naudojamas elektroepiliacijos technologijas, nesidrovėkite ir klauskite, maloniai apie viską papasakosime.
 • Apsilankykite salone dar prieš procedūrą – pirminis vaizdas atvykus į bet kurį saloną, paprastai pasako kur kas daugiau nei patys darbuotojai. Jei patalpos yra jaukios ir švarios, o jūs kaip klientas atvykęs konsultacijai jaučiate, jog su jumis yra elgiamasi mandagiai ir pagarbiai, tuomet tai yra tikrai pozityvus ženklas salono atžvilgiu.
Registracija telefonu