DEPILIACIJA VAŠKU

Vaškas, kaip depiliacijos priemonė, naudojama ilgus šimtmečius. Renkantis kuriuo vašku dirbti mūsų depiliacijos centre Epil Kaune, kreipėme dėmesį į daugelį faktorių ir taip susipažinome su LYCON prekiniu ženklu. Tai vaškas pripažintas garsiausių SPA ir grožio salonų daugelyje pasaulio šalių. Jis jau dešimtmečiais pasauliui diktuoja depiliacijos standartus ir yra neabejotinas rinkos lyderis. Taip pat svarbu pažymėti, jog vaškas gaminamas iš natūralių sakų ir bičių vaško, o produktas netestuojamas su gyvūnais.

Idealus plaukelių ilgis atliekant depiliaciją yra apie 2-5 mm., todėl neskuskite depiliuojamos vietos porą savaičių iki procedūros. Ilgesni plaukeliai prieš procedūrą turi būti patrumpinti iki 5 mm. Rekomenduojame tarp depiliacijos ir deginimosi soliariume daryti bent 24-48 valandų pertraukas. Jeigu bikini zonos depiliacija yra ypatingai skausminga nerekomenduojame registruotis depiliacijos vizitui prieš mėnesines.

Šilto vaško masė užtepama ant tos odos vietos, kurioje bus atliekamas nepageidautinų plaukų šalinimas. Vaško mentelės pagalba staigiu judesiu plaukeliai nuplėšiami nuo odos paviršiaus. Plaukeliai prilimpa prie ant odos užtepto vaško ir yra pašalinami su visomis šaknimis. Oda lieka švelni ir minkšta. Reguliariai atliekant depiliaciją vašku plaukeliai atauga žymiai silpnesni ir švelnesni.

Tai priklauso nuo individualių oganizmo savybių tad laikotarpis svyruoja tarp 3 – 6 savaičių.

Po depiliacijos venkite 1-2 dienas degintis saulėje ar soliariume. Taip pat nerekomenduojame maudytis vonioje, vandens telkiniuose, baseine.

Po procedūros oda gali būti paraudusi, jautresnė, jaustis kaitimo pojūtis.

Kontraindikacijos: išsiplėtusios kojų venos, cukrinis diabetas, odos sudirgimai, pažeidimai, pakitimai, nudegusi oda.

Registracija telefonu