DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Negalima prieš procedūrą 7 dienas eiti į soliariumą ar degintis saulėje. Būtina atsiauginti plaukelius bent 2-4 mm ilgio. Dieną prieš procedūrą rekomenduotina atlikti pilingą (odos šveitimą), tokiu būdu pašiaušite pagulusį plaukelį, o jei oda sausa tai nutrinsite negyvą epidermį – taip užtikrindami lengvesnę procedūros eigą; ir odą tepti drėkinančiom priemonėm.

Procedūrą atliekame “Flash” metodu -tai ištobulinta termolizė, kuri trunka tik sekundės dalį. Dėl trumpo poveikio nepasiekiamas skausmo slenkstis, o tai gerokai sumažina nemalonius pojūčius.

Video medžiaga

Kadangi visų oda yra skirtinga, tai ir reakcija į procedūrą būna skirtinga. Po elektroepiliacijos procedūros oda būna paraudusi. Esant storiems plaukams ir klientui pageidaujant greičiau jų atsikratyti, procedūra daroma stipresne srove, todėl kelioms dienoms gali likti maži raudoni taškeliai plaukų buvimo vietose ar šašeliai. Nuotraukoje parodyta kaip atrodo pažastis po elektroepiliacijos procedūros.

Elektroepiliacijos procedūra gali trukti nuo kelių minučių iki kelių valandų, priklausomai nuo turimo plaukų skaičiaus, jų tankumo, gylio, storio, vietos, kurioje daroma procedūra, kliento norų ir pan. Pvz.: pažastis nuotraukoje buvo daroma 1 val. 25 min.

Toje pačioje vietoje procedūra kartojama bent tris kartus, kadangi plaukas turi kelias augimo fazes. Kiekvieną kartą kartojama procedūra toje pačioje vietoje vis trumpėja dėl mažėjančio plaukų skaičiaus.

Tik elektroepiliacijos procedūra naikina pačią plauko šaknį, jo folikulą, tuo metu kiti būdai- melaniną, kuris po kurio laiko vėl susiformuoja mūsų organizme.

Prakaito liaukos nėra sujungtos su plaukų folikulais, todėl procedūros metu jos nesunaikinamos, prakaitavimo funkcija nepakinta. Odos fiziologija nesutrinka.Elektroepiliacijos technologija leidžia tiksliai pataikyti tik į plauko folikulą, kurį ir siekiama suardyti, nepažeidžiant aplink esančių audinių, todėl tai saugus matodas norint atsikratyti nereikalingų plaukų visam gyvenimui.

Elektroepiliacijos metu sunaikinama ne tik plauko šaknis bet ir jo folikulas, todėl nėra galimybių plaukams ataugti. Kitos plaukų šalinimo procedūros tik išrauna plauko šaknį arba sunaikina plauko melaniną, kuris vėl atsistato, todėl tokias procedūras reikia nuolat kartoti. Atlikus elektroepiliacijos procedūrų kursą, plaukeliai nebeatauginėja.

Plaukelių ilgis ant veido turėtų būti bent 1 – 2 mm., o ant kūno apie 3 mm. Patartina dieną prieš procedūrą pasidaryti pilingą; nesinaudoti soliariumais ar degintis saulėje bent porą savaičių prieš ir po procedūrų.

Vietą, kurioje buvo daroma procedūra, būtina dezinfekuoti dezinfekuojamuoju skysčiu, tepti raminančiom, drėkinančiom priemonėm skirtom pažeistai odai, pvz. „ArgoSept“ hidrokoloidiniu geliu, panthenoliu ar bepanthenu, jeigu vieta stipriai prakaituoja – talku (ar kokia kita priemone sugeriančią drėgmę, kurią galima naudoti ant pažeistos odos). Po procedūros negalima dvi savaites naudotis soliariumais ar degintis saulėje, kad neliktų pigmentinių dėmių. Tą pačią dieną maudytis. Lankytis pirtyse, sportuoti nepatartina bent porą dienų.

Kontraindikacijos elektroepiliacijai:

 • Ūminės,uždegiminės ir lėtinės odos ligos (procedūros atlikimo vietoje);
 • Randai, apgamai, nudegimas, keloidiniai randai ir polinkis į juos (procedūros atlikimo vietoje).
 • Varikozė, flebitas, trombozė, mėlynės (procedūros atlikimo vietoje).
 • Piktybiniai odos dariniai (procedūros atlikimo vietoje).
 • Onkologinės ligos ir 1m. po jų gydymo, hepatitas, ŽIV, AIDS.
 • Antibiotikai, kraują skystinantys vaistai, roaccutane, steroidai, papildai ar vitaminai plaukams, retinoidai, rūgštys.
 • Sunkios hipertoninės ligos ir išeminės širdies ligos formos, širdies stimuliatorius, hemofilija.
 • 1 tipo cukrinis diabetas.
 • Infekciniai susirgimai.
 • Nėštumas, žindymas.
 • Neurologinės ligos, šizofrenija, neuralgija, paralyžius, traukuliai, išsetinė sklerozė.
 • Astma, epilepsija.
 • Pigmentacijos sutrikimai, ypatingai jautri oda, padidintas jautrumas, įdegusi oda.
 • Kvepalai, eteriniai aliejai, aliejai skatinantys plakų augimą (kokosų, ricinos ir t.t.), spiritinės priemonės.
 • Ortodontiniai implantai, spiralė, kūno implantai, endoprotezai, kontaktiniai lęšiai (tik galvanikos metodui).

Elektroepiliacijos būdu sunaikinamos plaukų augimo struktūros folikuluose, tad paveikti elektroepiliacija plaukai niekada nebeatauga. Tačiau žmogaus organizme yra miegančių plaukų folikulai, kuriuos gali pažadinti įvairūs pokyčiai, pvz.: nėštumas, stiprūs hormoniniai svyravimai, skydliaukės ligos ir kt. panačios priežastys, todėl yra tikimybė išaugti naujiems plaukams, kurių iki tol nebuvo matyti.

Registracija telefonu