Grožio centras „Epil“ gali užtikrinti 100% saugias, paprastas ir jokio diskomforto nesukeliančias vyrų depiliacijos paslaugas. Vyrai, kurie rūpinasi savo išvaizda, nori gerai atrodyti lankosi mūsų depiliacijos salone.

Ieškote geriausių specialisčių atliekančių vyrų depiliaciją šalia jūsų? Mūsų saloną galima rasti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kadangi vyrų segmentas yra vienas iš pagrindinių mūsų klientų.

Ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas, mūsų salono darbuotojoms leidžia teikti aukščiausios kokybės elektroepiliacijos ir depiliacijos lazeriu procedūras vyrams, kurios užtikrinti plaukelių šalinimą ilgam laikui.

Paslaugų geografija šalia Jūsų

Vilnius

vilniaus salonasPaslaugos Vilniuje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

kauno salonasPaslaugos Kaune: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Kaune  adresu: M. Daukšos g. 29-1

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klaipėda

klaipėdos salonasPaslaugos Klaipėdoje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Klaipėdoje adresu: S. Šimkaus g. 7

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Klaipėdoje: kontaktų puslapį →

D.U.K. apie Vyrų depiliaciją

Abu šie ilgalaikio plaukų šalinimo metodai pasižymi skirtingais procedūros principais.

Depiliacija lazeriu gali padėti atsikratyti nereikalingų plaukelių 1-2 metų laikotarpiui, tuo tarpu elektroepiliacija – visam gyvenimui.

Nors tam tikros kontroindikacijos yra įmanomos, apie tai jus informuos salono specialistės.

Visais kitais atvejais, pati procedūra yra visiškai saugi ir nėra jokios rizikos pažeisti odą.

Efektyviausiems rezultatams pasiekti, klientai privalo laikytis tam tikrų principų.

Prieš apsilankymą depiliacijos centre reikėtų vengti deginimosi tiesioginėje saulėje, soliariumų, depiliacijos vašku procedūrų.

Plaukelius aktualioje vietoje būtina patrumpinti skustuvu, tam, kad specialistė galėtų efektyviau atlikti savo darbą.

Atlikus elektroepiliaciją ar depiliaciją lazeriu, reikėtų vengti odą dirginančių priemonių, taip pat jau minėto deginimosi ar soliariumų.

Vyrų depiliacija salone „Epil“

Nenorimų plaukų šalinimas – aktualus visiems žmonėms. Nors kadaise depiliacija ir jos procedūros buvo aktualios tik dailiosios lyties atstovėms, tendencijos keičiasi ir vis daugiau vyrų pradeda rimtai žiūrėti į savo kūno plaukų priežiūrą higienos ar bendro komforto sumetimais.

Vis dėl to, nuolatinis skutimasis peiliuku ar atliekama depiliacija vašku įvairiose kūno vietose duoda tik trumpalaikius rezultatus, na o ataugusiais plaukeliais vėl neužilgo reikia rūpintis, investuojant savo ir taip brangų laiką.

Depiliacijos procedūrų salonas „Epil“ siūlo veiksmingiausius iki šiol žinomus, ilgalaikius plaukų šalinimo metodus vyrams – elektroepiliaciją ir plaukų šalinimą lazeriu.

Tam, kad nekiltų abejonių dėl šių procedūrų veiksmingumo, saugumo ir kad būtų aišku kaip tokio tipo depiliacija vyrams apskritai yra atliekama, šiame straipsnyje mes visą tai išsamiai paaiškinsime.

Ką būtina žinoti prieš ilgalaikį plaukų šalinimą kiekvienam klientui?

Jei nė karto nesate lankęsi depiliacijos salone, ko gero jums kyla daug klausimų apie tai kaip apskritai yra vykdomos ilgalaikės plaukelių šalinimo procedūros ir ką reikėtų žinoti dar prieš pradedant procedūrų ciklą.

Visų pirma, prieš pradedant depiliaciją lazeriu ar elektroepiliaciją jums bus reikalinga profesionali gydytojo-dermatologo konsultacija kurios metu ne tik išsamiau susipažinsite su pačia procedūra, tačiau kartu sužinosite savo plaukelių ir odos tipą, ar tokia procedūra gali sukelti kontroindikacijų jūsų organizmui ir pan.

Depiliacijos centre „Epil“ dirba kvalifikuotos ir ilgametę patirtį plaukelių šalinimo srityje turinčios specialistės kurios atsakys į visus rūpimus klausimus ir suteiks profesionalią konsultaciją susijusią su konkrečia jums aktualia procedūra ar tai būtų veido, kojų, rankų, nugaros ar dar kitos srities plaukų šalinimas.

Prieš elektroepiliacijos procedūrą

Elektroepiliacijos metu plaukeliai yra šalinami paveikiant kiekvieną, tam tikroje kūno srityje esančio plaukelio folikulą specialiu impulsu, taip užtikrinant efektyvų jų pašalinimą. Procedūros veiksmingumui garantuoti, reikia tiksliai nustatyti kliento plaukų ir odos tipą. Tą atlikus salono dermatalogėms, galima pereiti prie susipažinimo su pačia procedūros eiga.

Prieš depiliacijos lazeriu procedūrą

Jei jus verčiau domina depiliacija lazeriu, verta žinoti, jog pasiruošimas tokiai procedūrai bus iš esmės toks pat. Specialistei nustačius jūsų odos ir plaukų tipą, pereinama pokalbio apie pačią procedūrą ir kiek jų apskritai gali prireikti. Čia nereikalingų plaukų šalinimas vyksta padengiant tam tikrą kūno vietą specialiu geliu ir braukiant per ją lazeriu.

Kaip vyksta vyrų depiliacija skirtingoms kūno zonoms?

Elektroepiliacija ir depiliacija lazeriu – procedūros kurios užtikrina ilgalaikį efektą atsikratant nereikalingų plaukelių. Tačiau, šių procedūrų eiga yra visiškai skirtinga.

Žemiau aptariame svarbiausius jų abiejų aspektus. Nesvarbu kokį būdą pasirinksite, verta pabrėžti, jog abu šie metodai puikiai tinka šalinti tamsius, šviesius ir žilus plaukus.

Plaukų šalinimo elektroepiliacija eiga

vyrų elektroepiliacijos eiga

Nors ne visi tai žino, elektroepiliacija – lyg šiol yra vienintelis, kliniškai patvirtintas plaukų šalinimo būdas galintis plaukelius panaikinti visam gyvenimui.

Taip, perskaitėte teisingai. 

Gero specialisto rankose atliekama procedūra gali padėti pašalinti bet kokios norimos kūno vietos plaukelius visam laikui ir leisti pamiršti daug laiko ir pinigų reikalaujančias tradicines skutimosi ar depiliacijos vašku priemones.

Kalbant apie pačią procedūros eigą, visų pirma reikėtų pagalvoti apie tai, kokios srities vyrų depiliacija jus domina ar tai būtų kojų, rankų, nugaros ar veido depiliacija.

Jei kalba eina apie elektroepiliaciją kojoms ir rankoms, tuomet verta žinoti, jog procedūra paprastai yra pradedama plaukų šalinimu nuo apatinės blauzdų srities, galiausiai pereinant link šlaunų srities.

Kadangi ir kojų, ir rankų sritys paprastai pasižymi itin tankiu plaukuotumu, elektroepiliacijos procedūros čia užtrunka ilgiau, o dažniausiai reikia ir ilgesnio apsilankymų salone ciklo. Žinoma, tai kiek tą reikės daryti bus galima pasakyti tik po specialisto konsultacijos.

Jei kalba eina apie veido sritį, kas yra kur kas populiaresnė procedūra vyrų tarpe, čia eiga bus panaši. Dezinfekavus aktualią odos sritį, specialistė specialiu zonduku veiks kiekvieno plaukelio folikulą, kol jie bus visiškai pašalinti.

Tiesa, verta žinoti, jog veido plaukų šalinimas vyksta kiek greičiau dėl mažesnio plaukuotumo srityje, o dažniausiai užtenka ir mažesnio procedūrų ciklo.

Plaukų šalinimo lazeriu eiga

Kalbant apie vyrų depiliaciją lazeriu, ši procedūra vyksta kur kas greičiau nei elektroepiliacija. Taip yra dėl to, jog iš prigimties abi procedūros yra skirtingos. Kur elektroepiliacija veikia kiekvieną plaukelį atskirai, lazeriniu metodu yra veikiama visa tam tikra odos sritis.

Dar vienas dalykas kuris išskiria depiliacijos lazeriu eigą nuo elektroepiliacijos yra tai, jog lazeris plaukelį geba pašalinti ilgam laikui, tačiau ne visam gyvenimui kaip prieš tai aptartas elektroepiliacijos metodas.

Norint nevaržomai mėgautis glotnia kūno oda, depiliacijos lazeriu procedūras reikia kartoti maždaug kas pusę metų, kadangi plaukeliai vis tiek atauga.

Kaip minėjome prieš tai, prieš depiliacijos procedūrą, aktuali kūno vieta yra ištepama specialiu geliu kuris sumažina kliento diskomfortą iki minimumo ir leidžia lazeriui efektyviai veikti. Specialistė jo pagalba stengiasi kaip įmanoma tiksliau panaikinti visus tam tikroje zonoje esančius plaukų folikulus.

Priklausomai nuo srities plaukuotumo, čia viena sesija gali trukti nuo kelių minučių iki pusvalandžio.

Savaime suprantama, kojų, rankų ar nugaros plaukus šalinti truks kiek ilgiau palyginus nei tarkime pažastų ar veido vien dėl to, jog plaukai yra kur kas tankesni.

Kūno priežiūra tarp-procedūriniu laikotarpiu

Veiksmingiausia vyrų depiliacija

Maksimaliam procedūrų efektyvumui ir rizikos komplikacijoms sumažinti, vyrų depiliacija taip pat reikalaus tam tikros savo kūno odos priežiūros tarp-procedūriniu metu. Oda po procedūros gali sudirgti ir kiek parausti, todėl reikėtų skirti dėmesio jos būklei pagerinti.

Prieš atliekant elektroepiliacijos procedūrą, bent porą savaičių reikėtų vengti apsilankymo soliariumuose, tiesioginių saulės spindulių bei naudoti įdegio efektą suteikiančių odos kremų.

Taip pat patartina prieš apsilankymą grožio salone kiek patrumpinti norimos srities plaukelius patiems, taip lengviau bus veikti epiliacijos zondui. Čia reikėtų vengti tokių procedūrų kaip depiliacija vašku, tačiau laisvai galite apsiskusti peiliuku.

Tiek prieš, tiek po epiliacijos sesijų rekomenduojame naudoti drėkinamąsias ir dezinfekcines odos priemones padėsiančias palaikyti tinkamą odos sveikatą.

Kalbant apie depiliaciją lazeriu, prieš procedūrą saulės spindulių ir deginimosi soliariumuose reikėtų vengti bent mėnesį, nes tokie efektai gali sudirginti odą ir padaryti ją žymiai jautresne.

Čia taip pat reikėtų tinkamai apsiskusti aktualioje vietoje, tam, kad lazeris galėtų veikti be jokių nesklandumų.

Po atliktos depiliacijos lazeriu reikėtų bent porą savaičių vengti apsilankymo pirtyse, soliariumuose ir buvimo tiesioginiuose saulės spinduliuose, taip pat bent porą dienų nesimaudyti.

Kaip ir po elektroepiliacijos, čia taip pat rekomenduotume odą prižiūrėti drėkinamaisiais kremais.

Kodėl vyrų depiliacija reikalauja procedūrų kurso, o neužtenka vienos procedūros?

Nors procedūros metu yra pašalinama didžioji dalis plaukų, vyrų depiliacija reikalaus bent keleto sesijų ciklo maksimaliam efektui užtikrinti. Tai galioja tiek elektroepiliacijai, tiek ir depiliacijai lazeriu.

Taip yra dėl to, jog net ir pašalinus pilnai visus plaukus iš tam tikros kūno vietos, jie po kiek laiko gali ataugti dėl skirtingų savo formavimosi ciklų.

Kada plaukai ataugs ir kiek jų ataugs priklauso nuo daugybės faktorių, įskaitant jūsų organizmą, odos regeneracinių savybių ir t.t. Todėl jei norite išties efektyvaus sprendimo, rekomenduojame atlikti visą procedūrų kursą.

Kada negalima atlikti depiliacijos lazeriu ir elektroepiliacijos?

Kiekvieno iš mūsų organizmas yra skirtingas, todėl savaime suprantama, jog ir jo reakcijos į šias procedūras taip pat skirsis. Elektroepiliacijos ir depiliacijos lazeriu procedūros negalima atlikti jeigu:

  • Sergate kuria nors iš hepatito formų
  • Turite širdies stimuliatorių
  • Turite odos infekcijų ar žaizdų
  • Sergate lėtine odos ar širdies liga

Ir kitais atvejais.

Prieš atliekant bet kurią iš šių procedūrų, būtinai pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Nuo ko priklauso kiek kainuos vyrų depiliacija?

Nors tikslią kainą bus galima pasakyti tik įvertinus jūsų situaciją, paprastai ją lemia šie faktoriai:

  1. Kiek truks viena elektroepiliacijos ar depiliacijos lazeriu sesija – jei plaukai yra ilgesni, specialistei teks dirbti ilgiau, nei dirbant su mažo plaukuotumo sritimi.
  2. Aktualios srities plaukuotumo – savaime suprantama, kuo daugiau plaukų reikia pašalinti, tuo ilgesnė ir sudėtingesnė sesija bus.
  3. Plaukelių savybių – čia reikia atsižvelgti ir į tai, kokios yra jūsų kūno plaukų savybės, įskaitant į jų gylį, storį, tankumą ir t.t.
  4. Kūno oda ir jos savybės – kiekvieno žmogaus oda į plaukelių šalinimo procedūrą reaguos kitaip, todėl nuo to taip pat priklausys procedūros ciklo ypatybės.
  5. Kokio procedūrų ciklo prireiks – kaip minėjome prieš tai, efektyviam plaukelių pašalinimui reikės bent keleto procedūrų ciklo. Nuo to kaina taip pat keisis.

Pabaigai

Aptarėme tai, kaip grožio salone „Epil“ yra atliekama vyrų depiliacija.

Jei jums atsibodo nereikalingi plaukeliai kurie nuolat atauga, siūlome išbandyti lazerinės depiliacijos ir elektroepiliacijos procedūras kurios užtikrins ilgalaikį efektą atsikratant nereikalingų plaukelių.