Epil depiliacijos centro specialistės rūpinasi, kad Jūsų veido depiliacija būtų maloni, saugi ir ilgam laikui. 

Svarstote, kas geriausiai atlieka Veido depiliaciją šalia Jūsų? Šį depiliacijos centrą galima rasti trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mūsų centro pagrindinė specializacija yra ilgalaikis plaukų šalinimas įvairiose kūno vietose.

Plaukai gali būti pašalinami ilgam laikui su lazeriu arba net visam gyvenimui naudojant elektroepiliacijos metodą.

Epil depiliacijos centro specialistai turi didelę ilgametę patirtį, tad bet kokio tipo odai ir plaukeliams lengvai ras pačius geriausius grožio sprendimus.

Paslaugų geografija šalia Jūsų

Vilnius

VILNIAUS salonasPaslaugos Vilniuje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

KAUNO salonasPaslaugos Kaune: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Kaune  adresu: M. Daukšos g. 29-1

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klaipėda

KLAIPĖDOS salonasPaslaugos Klaipėdoje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Klaipėdoje adresu: S. Šimkaus g. 7

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Klaipėdoje: kontaktų puslapį →

D.U.K. apie Veido depiliaciją

Kartais nepageidaujami plaukeliai auga ant viso veido: skruostų, lūpų, smakro, kaklo, žandenų. O dalis moterų koreguoja net plaukų augimo liniją.

Tačiau dažniausiai Depiliacijos centro Epil meistrams tenka šalinti plaukus nuo viršutinės lūpos bei smakro. Šios zonos būna išstimuliuotos pincetu arba vašku nuo paauglystės arba po gimdymo ar menopauzės metu.

Įtakos šios zonos plaukuotumui turi hormonai bei paveldimumas, todėl šiose zonose plaukuotumas yra dažniausias.

Visi ilgalaikio plaukų šalinimo būdai tinka veido plaukų šalinimui, tačiau prieš pasirenkant procedūrą turite atkreipti dėmesį į kai kurias detales.

1.Plauko spalva. Jeigu plaukas yra tamsus (turi savyje melanino) ir plaukų kiekis yra didelis – greitesnis ir pigesnis būdas būtų lazerinis plaukų šalinimas.

Jeigu plaukas yra šviesus (jame mažai pigmento melanino) arba plaukas raudonas – joks lazeris jo neįveiks. Šiuo atveju plaukai šalinami elektroepiliacijos būdu.

2. Plaukų kiekis. Jeigu plaukų daug (ir jie tamsūs), o procedūrai negalite skirti daug laiko – lazerinė epiliacija.

Jeigu plaukai pavieniai, neverta rizikuoti išjudinti miegančių plaukų, todėl rekomenduojame juos šalinti visam gyvenimui elektroepiliacijos pagalba.

3. Odos spalva/ deginimasis. Plaukų šalinimas, kaip ir bet kokia kita procedūra, turi įtakos žmogaus odai. Todėl prieš atliekant bet kokias procedūras reikia pasidomėti apie poveikį odai. Jeigu plaukų šalinimą nusprendėte daryti vasarą, tačiau negalite išbūti be saulės 2 savaites prieš ir 2 savaites po procedūros – vienintelis pasirinkimas diodinis lazeris.

Jeigu visas 4 savaites galite „pabėgti“ nuo saulės ir jūsų oda yra 1 fototipo (labai balta) tuomet galite rinktis aleksandrito lazerį. Tačiau norint nepažeisti tamsesnės odos (2 ar 3 fototipas) rekomenduojame atlikti elektroepiliaciją.

4. skiriamas laikas/ finansai bei trokštamas rezultatas. Kiekvienai procedūrai reikės skirti laiko bei finansų, tad renkantis plaukų šalinimo būdą pagal aukščiau išvardintus kriterijus reikia įvertinti trokštamą rezultatą bei galimą skirti laiką bei finansus.

Elektroepiliacijos būdu plaukai šalinami visam gyvenimui, todėl procedūra yra daug ilgesnė bei juvelyriškai kruopšti. Jai reikia atsiauginti plaukus bent 2-4mm, nesideginti, skirti daugiau laiko bei finansų, nes jos kaina skaičiuojama išdirbtu laiku.

Lazeriu plaukai šalinami labai greitai, nereikia atsiauginti, procedūros kaina mažesnė, tačiau plaukai šios procedūros metu yra „užmigdomi“ melanino šalinimo pagalba. Atsinaujinus melaninui procedūras tenka kartoti, tai vyksta maždaug kas pusmetį, metus ar du.

Kurso trukmė abiem procedūrom yra vienoda, todėl, kad plaukai šalinami tik anageno (aktyvaus augimo) stadijoje.

Vidutinis procedūrų skaičius 5 – 8  procedūros. tačiau reikia atkreipti dėmesį, jog procedūra, kuomet nebuvo ataugę plaukai (plaukų šaknys) negali būti skaičiuojama. Tad jeigu prieš tai pešiojote ar šalinote plaukus vašku/cukrumi ar kitaip juos rovėte – šis kartas nesiskaičiuoja prie bendro kurso.

Kodėl taip yra? Tam kad pašalinti plauką, jis turi būti ataugęs. Jeigu elektroepiliacijos metodu šalinant plauką jis nėra ataugintas – jis lieka augti toliau iki sekančio karto. Jeigu lazerinei epiliacijai nėra plauko šaknies, ji nesugers skleidžiamos šviesos ir neišdegins plauke esančio melanino.

Kad taip nebūtų, plaukai prieš bet kurią procedūrą turi būti skutami bent 4 – 8 savaites (o geriausia 12 savaičių- tuomet išauga net silpniausi plaukai).

Veido depiliacija lazeriu

diodinis lazeris sapphireVeido plaukų šalinimas lazeriu yra ypač profesionalus metodas, kai naudojama aukščiausio lygio aparatūra – diodinis lazeris Sapphire 1200®. Šis lazeris yra vienintelis pasaulyje, kuris turi patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla net iki -10ºC. Šis išskirtinis privalumas suteikia klientui ne tik saugumą, tačiau kartu tik minimalų diskomfortą procedūros metu.

Sapphire 1200® skleidžia ilgesnes bangas nei kiti lazeriai, o tai reiškia, kad jis yra dar veiksmingesnis. Svarbus šio diodinio lazerio privalumas, kad jis yra gerokai švelnesnis odai nei Aleksandrito lazeris. Išsamus palyginimas Sapphire 1200 su Aleksandrito lazeriu čia →

Įprastai nėra galima lazeriu šalinti plaukus nuo saulėje įdegusios odos, tačiau šis lazeris yra unikalus tuo, jog jį drąsiai galima naudoti ir ant įdegusios odos. Tačiau svarbu žinoti, jog porą dienų prieš procedūrą ir po jos, vis dėl to reikia vengti saulės.

Veido plaukelių šalinimas visam gyvenimui elektroepiliacijos būdu

Elektroepiliacijos metodas yra ypatingas tuo, kad galima atsikratyti įvairių nepageidaujamų plaukelių visam gyvenimui. Elektroepiliacija atliekama pažangiu ir kokybišku aparatu Apilus xCell su geriausiomis jo funkcijomis: Synchro, MultiPlex, MultiBlend, MeloFlash, PicoBlend, PicoFlash, OmniBlend ir kt.

Procedūros metu į plaukelio folikulą yra įvedamas zondas, o per jį skleidžiamas impulsas, kuris negrįžtamai paveikia folikulą, o tada plaukeliai išimami pincetu. Pasibaigus procedūrai, atliekama dezinfekcija ir odos drėkinimas.

Tikrai puikus dalykas kai nereikia nuolat rūpintis, kaip pašalinti plaukelius nuo veido. Juk veido depiliacija įprastai atima daug laiko, energijos ir dažnai yra skausminga, o prie to pačio reikalauja ir finansinių investicijų. 

Prieš atliekant plaukelių depiliaciją elektroepiliacijos metodu (nesvarbu, kurioje kūno vietoje), svarbu plaukelius atsiauginti iki 4 mm ilgio, vengti tokios procedūros kaip depiliacija vašku ar bet kokių kitų šalinimo metodų. Rekomenduojama prieš elektroepiliacijos procedūrą savo odą palepinti – nušveisti ir sudrėkinti. 

Nuo ko priklauso elektroepiliacijos kaina?

Elektroepiliacijos procedūra yra ypatinga ir unikali, jos sėkmė priklauso ne tik nuo profesionalios įrangos, tačiau ir nuo patyrusio specialisto. Kadangi zondas turi būti įvedamas atskirai į kiekvieno plauko folikulą, natūralu, kad kuo daugiau plaukų, tuo daugiau laiko užtrunkama ir daugiau tenka sumokėti.

Procedūrų kursas bus ilgesnis, jei oda labai jautri ir tenka dirbti su mažesne srove. Nors elektroepiliacijos būdu galima depiliuoti ir šviesius bei žilus plaukus, tačiau jei plaukai tamsesni ir lengva juos pastebėti bei pataikyti į šaknelę, tai darbas bus atliktas daug greičiau. Taip pat įtakos turi ir plaukelių šaknies forma, gylis, storumas, plaukelių tankis, kitos odos savybės, kurios gali apsunkinti patekimą į plauko folikulą (pvz., labai jautri, sausa ar suragėjusi oda).

Veido depiliacija elektroepiliacijos metodu yra pakankamai greita, nes depiliuojamas odos plotas nėra didelis, tačiau kantrybės vis tiek reikia. Visgi verta pakentėti kai žinai, jog po procedūrų kurso, plaukeliai nuo veido dings visam gyvenimui.

Ką vertėtų žinoti apie depiliaciją lazeriu?

Prieš atlikdami bet kokią procedūrą, natūralu, jog norėsite sužinoti, kas tai yra ir kuo gali jums pasitarnauti. Veido, kojų ar pažastų depiliacija lazeriu yra nuostabus metodas norint ilgam pašalinti nereikalingus plaukelius.

Visi iš mūsų esame rinkęsi skutimąsi, ar tokias procedūras kaip depiliacija vašku ar cukrumi. Tačiau tokios metodikos užtikrina tik trumpalaikį atsikratymą nereikalingais plaukeliais. Kaip pavyzdys, vašku užtepamas tam tikras odos plotas glotnus lieka tik keletai savaičių.

Pažanga šiuolaikinėse technologijose leidžia išspręsti plaukuotumo problemą ilgam laikui. Žemiau aptariame keletą pagrindinių dalykų kuriuos reikia žinoti apie depiliaciją lazeriu.

Kada geriausia atlikti plaukų depiliaciją lazeriu?

veido depiliacija EPIL salone

Dažniausiai visi supranta, jog kūno formas reikia pasigražinti dar iki vasaros, tačiau kai eina kalba apie plaukelių šalinimą, tai ne visada aišku, kada geriausia atlikti šias procedūras. 

Taigi, nors žiemą galbūt mažiau aktuali depiliacija nei vasarą, tačiau kaip tik šaltuoju metų laiku ir reikia pradėti rūpintis nepageidaujamų plaukų depiliacija. Nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario yra pakankamai laiko, kai nereikia saugotis saulės ir galima atlikti visą procedūrų kursą (apie 5 procedūras), kai procedūros atliekamos kas 4-6 savaites. 

Taigi, didžiulė klaida šias procedūras nukelti į šiltąjį metų laiką. O jei depiliaciją lazeriu atliksite anksčiau, tai švelnia oda ir saulės voniomis galėsite mėgautis prie jūros kai kitos suks galvą kaip suderinti laiką su saulei jautriomis lazerio procedūromis. 

Ne visi lazeriai vienodi

Nors gali atrodyti nesvarbu kokiu lazeriu bus depiliuojami plaukai, tačiau taip nėra. Prieš renkantis kliniką, kurioje bus atliekamos procedūros, rekomenduojama šiek tiek pasidomėti, kokiais lazeriais bus dirbama. 

Procedūros efektyvumas neatsiejamas nuo lazerio išskiriamų šviesos bangų ilgio – kuo ilgesnės bangos, tuo veiksmingesnė procedūra. Diodinis lazeris turi ilgesnes bangas nei Aleksandrito, todėl nors iš esmės jų abiejų veikimas panašus, tačiau kai ilgesnės bangos, tai greičiau paveikiamas ir plauko folikulas, bei oda labiau apsaugoma nuo galimų patinimų. 

Taip pat itin svarbu atkreipti dėmesį, ar lazeris turi nuskausminimo, šaldymo funkciją. Kitaip ši procedūra gali būti skausminga. Žinoma, yra nuskausminimui skirtų priemonių, tad nereikėtų išsigąsti, tačiau vis tiek vertėtų išsirinkti patį geriausią aparatą ir patyrusį specialistą, kuris padėtų pasiekti norimą efektą su kuo mažiau nepatogumų. 

Pabaigai

Šių laikų geriausi išradimai siekiant palengvinti nepageidaujamų plaukelių depiliaciją tiek nuo veido, tiek ir nuo kitų kūno vietų – depiliacija lazeriu ir elektroepiliacija.

Labiau tradiciniai plaukų šalinimo metodai, tokie kaip depiliacija vašku, cukrumi ar elementarus skutimąsis išlieka populiarūs, tačiau tiesiog negali pasiūlyti tokio efektyvumo kaip minėtos metodikos.

Nesvarbu, kurį metodą išsirinksite, Epil Depiliacijos Centre gausite pačias geriausias grožio paslaugas, kurios pranoks Jūsų lūkesčius.