Grožio centre „Epil“ dirbančios specialistės gali užtikrinti saugų, komfortišką ir paprastą ūselių šalinimą ilgam laikui.

Ieškote profesionalių specialisčių galinčių geriausiai atlikti ūselių šalinimą šalia jūsų? Depiliacijos centrą galima surasti trijuose Lietuvos didmiesčiuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Mūsų salono specializacija – kūno plaukų šalinimas iš įvairių vietų.

Pagrindiniai naudojami metodai yra lazerinė depiliacija užtikrinanti norimos kūno vietos depiliaciją ilgam laikui arba elektroepiliacija kuri užtikrina plaukelių pašalinimą visam gyvenimui.

Ilgametė patirtis ir nuolatinis kvalifikacijos tobulinimas mums leidžia rasti pačius geriausius odos priežiūros sprendimus bet kokio tipo ar plauko odai.

Paslaugų geografija šalia Jūsų

Vilnius

vilniaus salonasPaslaugos Vilniuje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

kauno salonasPaslaugos Kaune: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Kaune  adresu: M. Daukšos g. 29-1

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klaipėda

klaipėdos salonasPaslaugos Klaipėdoje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Klaipėdoje adresu: S. Šimkaus g. 7

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Klaipėdoje: kontaktų puslapį →

D.U.K. apie ūselių depiliaciją

Elektroepiliacija ir plaukelių šalinimas lazeriu – dvi metodikos galinčios padėti jums atsikratyti nereikalingų kūno plaukelių ilgam laikui. Pagrindinis skirtumas slypi tame, kokio sprendimo jūs konkrečiai ieškote. 

Šalinimas lazeriu jums gali padėti atsikratyti ūselių 1-2 metų laikotarpiui, o elektroepiliacija iš savo prigimties yra orientuota į plaukelių šalinimą visam laikui. 

Jei nežinote kas jums bus geriausia, būtinai pasikonsultuokite su grožio specialistais pas kuriuos planuojate atlikti procedūrą.

Norint pasiekti geriausius rezultatus būtina tinkamai pasiruošti prieš procedūrą.

Savo klientams rekomenduojame likus maždaug 6 savaitėms iki procedūros vengti aktualios kūno srities depiliavimo vašku ar epiliatoriais, verčiau plaukelius patrumpinkite naudojant skustuvą.

Taip pat, likus 2 savaitėms venkite dirbtinio įdegio preparatų ar odos vaistų, lankymosi soliariumuose. Jeigu negalite išvengti buvimo saulėje, tuomet pasirūpinkite, jog jūsų oda yra tinkamai apsaugota kosmetinėmis priemonėmis turinčiomis bent 30 SPF reitingą.

Jei artėjant procedūrai gydotės antibiotikais ar specialiais vaistas kurie jautrina odos reakciją su šviesa, būtinai apie tai praneškite mūsų specialistėms.

Po procedūros su oda taip pat reikėtų elgtis atsargiau, vengti dirgiklių, tiesioginės saulės, soliarumų ir t.t. Bent keletą dienų. Vėl gi, jeigu išvengti tiesioginės saulės negalėsite, būtinai pasirūpinkite gera jos apsauga.

Šalinant ūselius lazeriu ar elektroepiliacijos būdu yra tiesiogiai veikiamas plauko folikulas (šaknelė), taigi grėsmės pažeisti pačią odą ar fiziologiją visiškai nėra. Tai reiškia, jog oda liks glotni ir nepriekaištinga.

Ūselių depiliacija lazeriu

Maksimaliam efektyvumui užtikrinti šalinant ūselius yra reikalinga naujausia ir efektyviausia technika, tokia kaip mūsų salone naudojamas lazeris Sapphire 1200®. 

Kol kas tai yra vienintelis lazeris pasaulyje naudojantis revoliucinę Depilice® technologiją užtikrinančią maksimalų komforto lygį bei saugumą atliekamos depiliacijos metu dėl savo antgalio atvėstančio net iki -10ºC temperatūros.

Dar vienas dalykas kas šį lazerį daro pranašesnį už rinkos senbūvius tokius kaip Aleksandrito lazerį yra kur kas ilgesnės skleidžiamos šilumos bangos, kas leidžia užtikrinti ne tik geresnį efektyvumą, tačiau kur kas švelnesnį veikimą.

Galiausiai šis lazeris kur kas efektyviau šalina plaukelius ir nuo įdegusios odos, kas su tradicinio tipo lazeriais paprasčiausiai buvo neįmanoma. Žinoma, bent porą dienų saulės reikėtų vengti, kaip ir minėjome prieš tai.

Ūselių šalinimas visam gyvenimui elektroepiliacijos pagalba

Kalbant apie elektroepiliacijos metodą, šis sprendimas yra išskirtinis tuo, jog tai kol kas yra vienintelis pasaulyje pripažintas būdas plaukelius pašalinti visam gyvenimui. Taip, perskaitėte teisingai.

Modernių technologijų ir tinkamų procedūrų dėka iš norimos kūno srities plaukeliai gali būti pašalinti visam laikui.

Mūsų salone visos procedūros yra atliekamos specialiu Apilus xCell įrankiu kuris grožio industrijoje yra vertinamas dėl itin gero efektyvumo, galios ir gebėjimo suteikti maksimalų komfortą kiekvienam kurio plaukeliai yra šalinami.

Visa tai padeda užtikrinti gaminio pagrindinės ir populiariausios funkcijos tokios kaip: Synchro, MultiPlex, MultiBlend, MeloFlash, PicoBlend, PicoFlash, OmniBlend ir kt.

Kaip vyksta plaukelių šalinimo elektroepiliacijos būdu procedūra?

Sesijos metu į plaukelį yra įvedamas specialus zondas kurio skleidžiama šiluminė banga tiksliai veikia plauko folikulą ir jį saugiai sunaikina, be galimybės ataugti. Panaikinti plaukeliai, tuo tarpu, yra surenkami pincetu.

Tai yra daroma kiekvienam plaukeliui individualiai, kol visa kūno zona yra tinkamai nudepiliuota. Iškart po depiliacijos seka odos dezinfekavimas ir drėkinimas. 

Svarbiausia ką reikia žinoti klientui – tai, jog plaukelius reikia atauginti bent iki 4 mm ilgio, tam, kad aparatas galėtų efektyviai atlikti savo darbą, taip pat reikėtų vengti saulės poveikio ir kitų depiliavimo būdų aktualių toje srityje, kaip jau minėjome.

Kas lemia tai kiek kainuos elektroepiliacijos procedūros?

Be jokios abejonės, daugumai klientų kaina yra vienas iš svarbiausių dalykų pagal kurį yra sprendžiama ar tam tikrą procedūrą verta rinktis savo kūnui. 

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog elektroepiliacija yra išties brangi, tačiau pagalvokite kiek per metus išleidžiate įvairioms depiliacijos priemonėms.

Tai pasvėrus tampa aišku, jog kur kas apsimoka rinktis metodą kuris po kelių procedūrų ciklo plaukelius galės pašalinti visam laikui, o rūpintis depiliacija daugiau nebereikės.

Pagrindinis dalykas kuris nulems kiek visa tai kainuos būtent ir yra tai, kiek truks jūsų elektroepiliacijos procedūrų ciklas. Čia jau būtinas patyrusio grožio specialisto vertinimas atsižvelgiant į jūsų odos tipą, plaukuotumą bei kitas plaukelių savybes.

Kadangi ūseliai paprastai būna mažesnė sritis, čia darbai vyksta greičiau nei tarkime šalinant kojų ar bikini zonos plaukus. Žinoma, kantrybės čia vis tiek reikės, tačiau žinant jog plaukeliai bus pašalinti visam laikui, privalumas – akivaizdus.

Pagrindiniai aspektai planuojantiems depiliaciją lazeriu

ūselių šalinimas lazeriu

Jei vis dėl to norite rinktis ūselių šalinimą lazeriu, tuomet verta žinoti, jog tai taip pat yra puikus metodas pašalinti nereikalingus plaukelius ilgam laikui. Žinoma, jei prieš tai niekuomet nesate rinkęsi šalinti tam tikros srities plaukus lazeriu, ko gero jums kyla nemažai klausimų apie tai kaip ši procedūra veikia ir ar ją apskritai verta rinktis.

Nuo senų senovės žmonės ieškojo metodų efektyviai depiliuoti kūno plaukelius su tikslu turėti glotnią ir nepriekaištingą odą. Senovės Egiptiečiai kaip masę plaukams šalinti pradėjo naudoti cukrų, iš kurio ir kilo šiais laikais puikiai žinomas depiliacijos cukrumi metodas, kiek vėliau buvo pradėtas naudoti ir vaškas.

Tačiau visi šie metodai turi vieną akivaizdų minusą – jie negali pašalinti plaukelių visam gyvenimui. Pažengus technologijoms, XIX ir XX amžiuje, ilgainiui atsirado elektroepiliacijos ir lazerinės depiliacijos būdai naudojami ir mūsų salone.

Lyg šiol šie metodai yra laikomi kaip patys efektyviausi.

Koks metų laikas tinkamiausias šalinti ūselius?

Kadangi vasarą paprastai visuomet siekiame atrodyti žavingiausiai, maždaug tuomet ir pradedame rūpintis savo kūno depiliacijos procedūromis. Tačiau mūsų salono specialistai siūlo daryti atvirkščiai – jas atlikinėti šaltuoju metų laiku.

To priežastis – labai paprasta. Pradėjus depiliacijos lazeriu ar elektroepiliacijos sesiją žiemą, yra pakankamai laiko praeiti visą procedūrų ciklą (apie 4-6 procedūras) iki Vasaros laikotarpio, kiekvieną iš jų atliekant kas maždaug 4 savaites.

Kodėl svarbu užtikrinti jog salone naudojamos pačios naujausios technologijos?

Natūralu, jog kiekvienas grožio salonas save norės reklamuoti kaip geriausius specialistus dirbančius su pačia pažangiausia technika industrijoje. Atrodo, didelio skirtumo mums nėra, juk svarbiausia tinkamai atliekama procedūra, tiesa?

Nors specialisto kvalifikacija itin svarbu, ne ką mažiau yra tai su kuo bus dirbama, todėl būtinai pasidomėkite kokia technika bus naudojama.

Lazerinės depiliacijos efektyvumas, kaip žinia, didžiąja dalimi priklausys nuo tai kokio ilgio banga bus naudojama siekiant tinkamai paveikti plauko folikulą. Papildomi dalykai kaip kliento komforto užtikrinimas – ne ką mažiau svarbus, todėl įvertinkite ir šį faktorių.

Pabaigai

Pažanga moderniose technologijose iš esmės pakeitė visą grožio industriją, o atsiradę elektroepiliacijos ir lazerinės depiliacijos procedūros leidžia mėgautis švelnia ir žavinga oda visą likusį gyvenimą.

Ir nors depiliacija vašku, cukrumi ar paprastas skutimąsis niekur nedings, verta žinoti, jog yra rimtos alternatyvos galinčios pasiūlyti ilgalaikį sprendimą.

Nesvarbu ar rinksitės ūselių šalinimą ar bet kokios kitos srities depiliaciją, faktas, jog Epil Centre jūs rasite pačias geriausias paslaugas.