Epil depiliacijos centro specialistės rūpinasi, kad Jūsų pažastų depiliacija būtų kuo malonesnė ir saugesnė.

Svarstote, kas geriausiai atlieka Pažastų depiliaciją šalia Jūsų? Šį depiliacijos centrą galima rasti trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mūsų centro pagrindinė specializacija yra ilgalaikis plaukų šalinimas įvairiose odos vietose.

Plaukai gali būti pašalinami ilgam laikui su lazeriu arba net visam gyvenimui naudojant elektroepiliacijos metodą.

Epil depiliacijos centro specialistai turi didelę ilgametę patirtį, tad bet kokio tipo odai ir plaukeliams bet kurioje kūno vietoje lengvai ras pačius geriausius sprendimus.

Paslaugų geografija šalia Jūsų

Vilnius

vilniaus salonasPaslaugos Vilniuje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

kauno salonasPaslaugos Kaune: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Kaune  adresu: M. Daukšos g. 29-1

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klaipėda

klaipėdos salonasPaslaugos Klaipėdoje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Klaipėdoje adresu: S. Šimkaus g. 7

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Klaipėdoje: kontaktų puslapį →

D.U.K. apie Pažastų depiliaciją

Elektroepiliacijos būdu yra pažeidžiamas plauko folikulas. Kadangi plaukų folikulai nėra sujungti su prakaito liaukomis, ši procedūra prakaitavimo funkcijos nepažeidžia ir odos fiziologija išlieka normali. Elektroepiliacija yra saugus metodas norint pašalinti nepageidaujamus plaukus visam gyvenimui, nes yra tiksliai pataikoma į plauko folikulą, niekaip nepažeidžiant aplink jį esančių audinių, oda išlieka glotni.

Viskas priklauso nuo jūsų poreikio. Tiek plaukelių šalinimas lazeriu, tiek ir elektroepiliacija yra puikios procedūros norint ilgalaikio efekto. Lazeris padeda pamiršti plaukų depiliaciją metams ar dviem, o elektroepiliacijos tikslas yra, kad plaukai išnyktų visam laikui. Pasikonsultavus su specialistais, daug lengviau išsirinkti sau tinkančią procedūrą.

Procedūros neatliekamos šiais atvejais:

  1. nėštumo laikotarpiu;
  2. ūminės ir lėtinės odos ligos;
  3. infekciniai susirgimai;
  4. dekompensuotos cukrinio diabeto stadijos;
  5. varikozės liga (procedūros atlikimo vietoje);
  6. sunkios hipertoninės ligos ir išeminės širdies ligos formos;
  7. piktybiniai odos dariniai;
  8. stomatologiniai štiftai;
  9. ortopediniai endoprotezai;
  10. žmogus turi širdies stimuliatorių ir pan.

Pažastų depiliacija lazeriu

Sapphire LS1200Viso kūno, o taip pat ir pažastų plaukų šalinimui lazeriu yra naudojama aukščiausio lygio įranga – diodinis lazeris Sapphire 1200®. Šis lazeris turi patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC ir yra vienintelis pasaulyje su tokia funkcija. Šis privalumas procedūros metu suteikia klientui tiek saugumą, tiek ir minimalų diskomfortą.

Sapphire 1200® skleidžia ilgesnes bangas nei kiti lazeriai, o tai reiškia, kad jis yra veiksmingesnis. Taip pat svarbu paminėti, kad šis lazeris yra gerokai švelnesnis odai nei Aleksandrito lazeris. Aleksandrito lazerio ir Sapphire 1200 palyginimą rasite čia →

Įprastai lazeris nėra naudojamas ant įdegusios odos, tačiau Sapphire 1200 yra išskirtinis tuo, kad jį galima naudoti ir ant įdegusios odos. Visgi porą dienų prieš procedūrą ir po jos reikia vengti saulės.

Depiliuojant pažastis galbūt nėra labai aktualu saulės įtaka, tačiau šaltuoju metų laiku, kai nereikia galvoti apie saulę, mūsų klientai ypač mėgsta pažastų ir kitų vietų depiliacijas lazeriu.

Pažastų plaukelių šalinimas visam gyvenimui elektroepiliacijos būdu

Elektroepiliacijos metu į plaukelio folikulą yra įvedamas zondas ir per jį skleidžiamas impulsas, kuris negrįžtamai paveikia folikulą ir tada yra išimamas plaukelis. Pasibaigus procedūrai, atliekama dezinfekcija ir odos drėkinimas. Procedūros trukmė priklauso nuo kūno vietos bei plaukuotumo lygio.

Elektroepiliacijos metodo dėka atsikratoma tiek pažastų, tiek ir kitų nepageidaujamų kūno plaukų visam gyvenimui, taigi nebereikia naudoti savo energijos, pinigų ir gaišti laiko nuolat galvojant apie skutimasi ar depiliacijas vašku ir kt. procedūras grožio salonuose ar namuose. Be kita ko, ne visos procedūros suteikia tokį švelnumo pojūtį, kokio norėtume.

Kadangi elektroepiliacija atliekama moderniausia įranga – Apilus xCell, tai galite būti tikra, jog bus pasiektas aukščiausio lygio rezultatas.

Prieš atliekant pažastų ar kitos kūno vietos depiliaciją elektroepiliacijos metodu, svarbu plaukelius atsiauginti mažiausiai iki 4 mm ilgio. O taip pat rekomenduojama prieš procedūrą palepinti odą ją nušveičiant ir sudrėkinant. Po procedūros svarbu tinkamai sudrėkinti odą.

Mitai apie epiliaciją lazeriu

pažastų depiliacija

Apie kiekvieną atliekamą procedūrą galima rasti sklandančių mitų, tad procedūros su lazeriu taip pat ne išimtis. Keletas populiariausių mitų:

Lazeris gali paveikti neigiamai visą organizmą

Tie, kurie net nebandė epiliacijos lazeriu, kartais galvoja, jog tai pavojinga sveikatai. Tačiau lazerio skleidžiama šviesos banga yra tik viena ir ji prasiskverbia tiesiai ten, kur nukreipiamas lazeris – į plaukelio folikulą. Lazerio dėka yra paskatinama kolageno gamyba, oda tampa lygesnė ir elastingesnė.

Visi lazeriai vienodi ir nėra skirtumo, koks yra naudojamas

Deja, tai netiesa. Labai svarbu išsirinkti specialistą, kuris dirba su geriausia įranga ir lengvai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus poreikių. Svarbu atkreipti dėmesį, kokio ilgio bangas skleidžia lazeris, ar turi šaldymo funkciją, kurios dėka žmogus nejaučia skausmo ir kt.

Visiems procedūrų skaičius vienodas

Kadangi epiliacijos lazeriu sėkmė priklauso nuo individualių plauko ir odos savybių, tai ir procedūrų kiekis kiekvienam žmogui gali skirtis. Vienam gali užtekti keturių procedūrų, o kitam ir 8 bus per mažai. Pasikonsultavus su specialiste, kuri įvertins jūsų individualias savybes, tiksliau žinosite, kiek procedūrų gali prireikti.

Geriausias laikas epiliacijai lazeriu yra vasarą

Deja, tai visiškai klaidinantis požiūris, nes vasarą jau norime mėgautis saule ir švelnia oda be plaukų, todėl tuo rūpintis reikia pradėti jau vėlyvą rudenį. Pocedūros lazeriu turi būti atliekamos kas kelias savaites ir reikia vengti saulės, tad šaltasis metų sezonas yra pats tinkamiausias.

Epiliacija lazeriu garantuoja iš karto visų plaukų pašalinimą

Kadangi lazeris veikia tik tuos plaukelius, kurie yra augimo fazėje, tai per procedūrą paveikiami tik tie plaukeliai, kurie “nemiega”, tad atsiradus naujų plaukų procedūras tenka kartoti.

Epiliacija lazeriu yra skausminga

Nors šis mitas yra itin gajus, bet skausmo epiliacija naujausiu lazeriu tikrai nesukelia – gali būti jaučiamas tik minimalus diskomfortas. Viskas priklauso nuo pasirinkto lazerio funkcijų, kuris turi turėti šaldymo ir kitas funkcijas, kurios leidžia mėgautis procedūra.

Pabaigai

Epiliacija lazeriu yra viena populiariausių procedūrų pasaulyje – ir ne be reikalo. Juk tai itin patogus būdas ilgam atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Priklausomai nuo individualių savybių, kursą reikia pakartoti tik kas 1-2 metus, tad galima visai pamiršti apie plaukų depiliacijos sukeliamus nepatogumus.