Epil depiliacijos centro specialistės rūpinasi, kad kojų depiliacija būtų maloni, saugi ir ilgam laikui.

Svarstote, kas geriausiai atlieka kojų depiliaciją šalia manęs? Šį depiliacijos centrą galima rasti trijuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mūsų centro pagrindinė specializacija yra ilgalaikis plaukų šalinimas įvairiose kūno vietose.

Plaukai gali būti pašalinami ilgam laikui su lazeriu arba net visam gyvenimui naudojantis elektroepiliacijos metodu.

Kadangi depiliacijos centro specialistai jau turi ilgametę patirtį, tai bet kokio tipo odai ir plaukeliams lengvai ras pačius geriausius sprendimus.

Paslaugų geografija šalia Jūsų

Vilnius

vilniaus salonasPaslaugos Vilniuje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

kauno salonasPaslaugos Kaune: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Kaune  adresu: M. Daukšos g. 29-1

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klaipėda

klaipėdos salonasPaslaugos Klaipėdoje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Klaipėdoje adresu: S. Šimkaus g. 7

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Klaipėdoje: kontaktų puslapį →

D.U.K. apie Kojų depiliaciją

Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos klientas turi padaryti, tai atvykti su paaugusiais plaukeliais, tai yra vengti tokios procedūros kaip depiliacija vašku ar cukrumi, kad jie užaugtų iki maždaug 4-7 mm. Dėl individualių niuansų Jus informuos konsultacijos metu.

Po pilno elektroepiliacijos kurso, plaukai panaikinami visam gyvenimui. Po lazerio kurso plaukeliai pašalinami labai ilgam – kiekvienam žmogui tai individualu, tačiau įprastai procedūrų kursą reikia kartoti kas 1-2 metus.

Kojų depiliacijos kurso trukmė priklauso nuo pasirinkto metodo. Naudojant lazerį – mažiausiai 4-6 procedūros kas 4-12 savaičių, o elektroepiliacijos būdu gali siekti 4-5 kartus. Tiesa, kadangi plaukeliai auga fazėmis, o jų naikinimas elektroepiliacijos būdu vyksta tik jiems augant, tai tie plaukai, kurie “miega” procedūros metu, gali išaugti vėliau ir tada reikia vėl kartoti procedūrą.

Kojų depiliacija lazeriu

kojų depiliacija

Kojų plaukų šalinimui lazeriu yra naudojama aukščiausio lygio aparatūra – diodinis lazeris Sapphire 1200®. Šis lazeris turi patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC ir yra vienintelis toks pasaulyje. Šis unikalus privalumas suteikia klientui ne tik saugumą, tačiau ir minimalų diskomfortą procedūros metu.

Sapphire 1200® skleidžia ilgesnes bangas nei kiti lazeriai, o tai reiškia, kad jis yra veiksmingesnis nei depiliacija kitais prietaisais rinkoje. Taip pat svarbu paminėti, kad šis lazeris yra gerokai švelnesnis odai nei Aleksandrito lazeris. Palyginimas Sapphire 1200 su Aleksandrito lazeriu čia →

Šis lazeris yra išskirtinis tuo, kad jį galima naudoti ir ant įdegusios odos (kas nėra leidžiama įprastai su kitais lazeriais). Visgi porą dienų prieš procedūrą ir po jos, reikia vengti saulės.

Todėl šaltuoju metų laiku kai nereikia galvoti apie saulę, mūsų klientai ypač mėgsta kojų ir kitų vietų depiliacijas lazeriu.

Kojų plaukų šalinimas visam gyvenimui elektroepiliacijos būdu

Elektroepiliacijos procedūrų dėka atsikratoma įvairių nepageidaujamų plaukelių visam gyvenimui, kas yra tikras džiaugsmas norintiems atsikratyti rūpesčių dėl nereikalingų plaukelių ir mėgautis nuostabaus grožio oda.

Tokios procedūros kaip skutimąsis ar depiliacija vašku, cukrumi, kurie atima daug laiko, energijos ir dažnai yra skausmingi arba nesuteikia ilgalaikio švelnumo pojūčio taps praeitimi.

Elektroepiliacijos procedūros, tuo tarpu, yra atliekamos pažangiu ir kokybišku aparatu Apilus xCell su visomis jo funkcijomis: Synchro, MultiPlex, MultiBlend, MeloFlash, PicoBlend, PicoFlash, OmniBlend ir kt.

Kuomet kojų depiliacija elektroepiliacijos metodu yra atliekama pirmą kartą, svarbu ant kojų esančius plaukelius atsiauginti mažiausiai iki 4 mm ilgio, panašiai kaip ir atliekant bikini depiliaciją. O taip pat rekomenduojama prieš procedūrą palepinti odą ją nušveičiant ir sudrėkinant, tačiau depiliacijos vašku ir kitų panašių procedūrų.

Procedūros metu į plaukelio folikulą yra įvedamas zondas, o per jį skleidžiamas impulsas, kuris negrįžtamai paveikia folikulą ir tada pincetu išimamas plaukelis. Po depiliacijos, bus atlikta dezinfekcija ir atliekamas odos drėkinimas.

Kuo ypatinga kojų depiliacija elektroepiliacijos būdu?

Elektroepiliacijos metodas buvo išrastas jau daugiau nei prieš šimtą metų ir šiuo metu yra ypač pažengusi ir populiari procedūra, nes negrįžtamai pašalina plaukelius, kas tikrai yra neeilinis dalykas palyginus su įprastomis skutimosi, depiliacijos vašku, cukrumi ir kitasmetodikas.

Atliekama patyrusio specialisto, ši procedūra yra gana lengva – plonas siūlelis (zondas) yra įvedamas į folikulą (po oda esanti maža ertmė, kurioje formuojasi plaukas) ir paleidžiamas silpnos srovės impulsas negrįžtamai paveikiantis folikulą. Tai užtikrina, kad ta odos vieta bus glotni ir be plaukelių.

Tiek naudojant lazerį, tiek fotoepiliacijos būdu šalinant plaukus, labai svarbu yra plauko spalva – jie negali paveikti šviesių ar žilų plaukelių, nes jų “nemato”.

Atliekant elektroepiliaciją visai nesvarbu plauko spalva, nes yra vedamas zondas į patį folikulą ir viskas priklauso nuo kompetentingo ir kruopštaus specialisto. Turint omenyje kaip dažnai plaukelius reikalauja prižiūrėti tokios procedūros kaip depiliacija vašku, tampa akivaizdu kuom elektroepiliacija yra pranašesnė.

Elektroepiliacija ypatinga tuo, kad:

  • nesukelia jokių ilgalaikių šalutinių poveikių ar alergijų veikiant odą (galimas tik odos sudirgimas, kuris praeina dar tą pačią dieną);
  • galima šalinti nuo įvairių kūno vietų, kur gali lengvai prieiti specialistas – pažastys, bikini zona, veido sritis, kojos ir t.t. (netinka nosies ir ausų landos, apgamai ir kiti odos dariniai);
  • praėjus visą kursą, plaukai nebeataugs visą gyvenimą, priešingai nei skutantis ar atliekant depiliaciją vašku ir kitais panašiais metodais;
  • tinka visiems odos ir plaukų tipams ir kt.

Elektroepiliacijos mitai

  • Skausminga. Nors skausmo slenkstis pas kiekvieną žmogų individualus ir kiekviena kūno vieta yra jautri skirtingai, bet elektroepiliacija nesukelia didesnio diskomforto, jaučiamas dilgčiojimas. Jei pageidaujama, gali būti naudojami nuskausminamieji.
  • Brangu. Iš dalies tai brangu, bet jeigu suskaičiuotume, kiek per visą gyvenimą mums atsieina depiliacija vašku ar cukrumi, skutimosi reikmenys ir t.t, tuomet kaina elektroepiliacijai atrodytų netgi pigi.
  • Neveiksminga. Deja, kaip ir visur pasitaiko, taip ir čia, kad ne visi specialistai pas kuriuos kreipiasi žmonės, yra profesionalai. Jei viskas elektroepiliacija daroma pagal visas taisykles ir žmogaus, kuris puikiai tai išmano, tai ji bus veiksminga ir Jūsų oda išliks be plaukelių visą gyvenimą.

Kaip išsirinkti patį geriausią specialistą?

Epil Marija

Nesvarbu, ar kojų depiliacija bus atliekama elektroepiliacijos būdu, ar lazeriu, svarbu išmokti atsirinkti tikrai gerą specialistą šiam darbui, nes tik taip išvengsite galimų nemalonumų. Kaip suprasti, ar sutiktas specialistas yra tikrai tinkamas man?

Pirmiausia, galima pasiteirauti, kokią kvalifikaciją turi specialistas ir ar gali parodyti tai įrodančius dokumentus. Paprastai aukštos kvalifikacijos specialistai turi daugybę sertifikatų ir tuo didžiuojasi.

Taip pat galima pasiklausinėti rekomendacijų – tiek draugų, tiek ir kitų žmonių, pvz., internete. Tai vienas geriausių būdų, kai norime rasti kokybiškas paslaugas atliekantį specialistą.

Jei jūs ar jūsų pažįstami turite mėgiamą saloną kuriame atliekate depiliaciją vašku ar kitas panašias procedūras, tai dar nereiškia jog salonas atliks tokias pats kokybiškas elektroepiliacijos paslaugas.

Susitarkite dėl konsultacijos ir pasistenkite sužinoti kuo daugiau ne tik apie pačią procedūrą, bet ir apie specialistą bei saloną, kuriame lankotės – kada įsikūrė, kokią įrangą naudoja (ar naudoja siūlelius, o gal dirba su pasenusia įranga ir pan.), kokie žmonės čia lankosi, kiek kainuos procedūra, kaip bus atliekama ir pan. Svarbu, kad jaustumėtės ramiai ir būtų atsakyta į visus Jums rūpimus klausimus.

Ne ką mažiau svarbi ir Jūsų intuicija, ar gerai jaučiatės, ar aplink švaru ir laikomasi higienos normų, ar malonu bendrauti su šiuo grožio specialistu, ar galite juo pasitikėti ir pan.

 

Apibendrinant

Jeigu gerai atliksite šiuos namų darbus, tai tikrai pavyks atrasti puikų specialistą ir kojų depiliacija (ar bet kurios kitos vietos depiliacija) tiek elektroepiliacijos būdu, tiek ir lazeriu praeis sklandžiai ir lengvai, o Jūs galėsite džiaugtis savo glotnia oda ir pasiektais grožio rezultatais ilgą laiką.