Mūsų centro bikinio srities depiliacijos paslaugas klientas dažnai atranda įvedus frazę “bikinio srities depiliacija šalia manęs”.

Depiliacijos centrą galima rasti trijose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Plaukų šalinimas visam gyvenimui yra pagrindinė mūsų centro specializacija.

Plaukus galima pašalinti ilgam laikui su lazeriu arba visam gyvenimui elektroepiliacijos pagalba.

Depiliacijos centras turi ilgametę patirtį, taigi visada suranda geriausią problemos sprendimo būdą bet kokio tipo odai bei bet kokios spalvos plaukeliams.

Paslaugų geografija šalia jūsų

Vilnius

plaukų šalinimas lazeriu VilniujePaslaugos Vilniuje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

salonas Kauno miestePaslaugos Kaune: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Kaune  adresu: Kęstučio g. 93

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klaipėda

salonas KlaipėdojePaslaugos Klaipėdoje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Klaipėdoje adresu: S. Šimkaus g. 7

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Klaipėdoje: kontaktų puslapį →

D.U.K. apie bikinio srities depiliacija

Po depiliacijos procedūros yra rekomenduojama drėkinti depiliuotą plotą specialiomis priemonėmis, tokiomis kaip pantenolis, bepantenolis. Tokiu atveju jeigu oda labai prakaituoja, galima naudoti talkas. Svarbu pabrėžti, kad artimiausias dvi savaites po depiliacijos rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių patiekimo ant depiliuotos odos. Pirmas dvi dienas vengti apsilankymų sporto klubuose bei pirtyse.

Bikini depiliacija ir jos kursų kiekis priklauso nuo pasirinktos plaukų šalinimo procedūros. Atliekant plaukų šalinimo procedūrą lazeriu bikinio zonoje pirmą kartą, maksimaliam efektui pasiekti reikėtų mažiausiai 4-6 procedūrų. Kalbant apie elektroepiliaciją, procedūrų skaičius gali siekti nuo 5 iki 6. Procedūrų skaičius taip pat priklauso nuo bikinio zonos plaukuotumo, tankumo lygio.

Po pirmos procedūros bus ilgam pašalinta tam tikra plaukelių dalis, bet norint pasiekti maksimalų efektą, reikia atlikti tiek procedūrų kiek jums rekomendavo atlikti Depiliacijos centro specialistės. Po pilno elektroepiliacijos procedūrų kurso plaukeliai nuo odos yra pašalinami visam gyvenimui. Kalbant apie plaukų šalinimą lazeriu, svarbu pabrėžti, kad plaukų yra atsikratoma ilgam laikui.

Bikinio zonos depiliacija lazeriu

Plaukų šalinimui lazeriu bikinio zonoje yra naudojama aukščiausio lygio aparatūra, tokia kaip Laser Sapphire 1200®, kuris yra vienintelis plaukų šalinimui skirtas lazeris pasaulyje, turintis patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC. Šis privalumas suteikia ne tik minimalų diskomfortą, bet taip pat saugumą procedūros metu.

Šis lazeris skleidžia ilgesnes bangas palyginus su kitais lazeriais, o tai reiškia, kad jo veiksmingumas yra geresnis. Taip pat svarbu paminėti, kad šis lazeris nedegina odos palyginus su aleksandrito lazeriu. Palyginimą sapphire 1200 su aleksandrito lazeriu rasite čia →

Bikinio srities plaukų šalinimas visam gyvenimui elektroepiliacijos būdu

Elektroepiliacijos procedūrai naudojamas plačiai žinomas aparatas Apilus xCell su visomis funkcijomis: PicoFlash, MultiPlex, MeloFlash, Synchro, PicoBlend, OmniBlend, MultiBlend ir t.t. Tai padeda atsikratyti nepageidaujamų plaukelių visam gyvenimui, taigi kiekvienas klientas gali džiaugtis nuostabiu gyvenimu be nuolatinių apsilankymų depiliacijos salonuose arba praleidžiant daug laiko atliekant, tarkime, plaukų šalinimą naudojant vašką ar skutantis savarankiškai.

Atliekant elektroepiliaciją bikinio zonoje labai svarbu yra prieš tokią procedūrą atauginti apie 4 mm plaukelių ilgį, kadangi į plaukelių folikulą yra įvedamas zondas. Per ploną zondą yra skleidžiamas impulsas, kuris paveikia folikulą, vėliau plaukeliai yra išimami, tad tai yra labai patogu, nes nereikia laukti kol jie patys atkris. Taip pat rekomenduojama yra prieš procedūrą pasidaryti odos šveitimą ir naudoti drėkinamąsias priemones. Po procedūros, depiliuojama vieta yra dezinfikuojama ir drėkinama tam skirtomis priemonėmis.

Kodėl bikini depiliacija yra tokia populiari paslauga?

Nepriekaištinga, švelni ir puikiai prižiūrėta oda – tai kiekvieno žmogaus svajonė. Tiesa dažnai su tokiais metodais kaip vaškas ar plaukelių skutimas mūsų kūną reikia prižiūrėti nuolatos ir dažnai. Tas pats galioja ir vienai iš jautriausių sričių – bikini zonai.

Bikini zonos depiliacija iš esmės yra laikoma kaip viena iš paprasčiausių nereikalingų plaukelių šalinimo procedūrų siūlomų šiuolaikinėje grožio industrijoje. Svarbiausias šiuo atveju dalykas – tinkamas specialistų kurie atliks tą procedūrą pasirinkimas.

Su jų pagalba tikrai nesunkiai pašalinsite plaukelių iš tokių vietų kaip sėdmenys, vidinė šlaunų pusė, lytiniai organai ir t.t. Be to, naudojant lazerinės depiliacijos ar elektroepiliacijos metodą, ne tik yra pašalinami nereikalingi plaukeliai, tačiau kartu ir sunaikinamos nepageidaujamų plaukelių odos ląstelės, na o kaip minėta, rezultatas išlieka išties ilgą laiką.

Trumpa bikini depiliacijos istorija

Bikini srities depiliacija ir jos istorija, galima sakyti prasidėjo dar senų senovėje. Jau senovės egiptiečiai ieškojo būdų ir kartu populiarino kūno priežiūrą plaukelių šalinimo būdais, ko pasekoje atsirado šiais laikais puikiai žinoma depiliacija vašku ir cukrumi.

Nors tais laikais kaip masė plaukams šalinti dažniausiai buvo naudojamas medus, pati procedūros esmė buvo analogiška šiuolaikiniam vaško metodui. Norima plaukelių sritis buvo ištepama atitinkama mase ir po kiek laiko specialiu prietaisu buvo pašalinama nuo kūno, kas lėmė atsikratymą plaukeliais bent kelioms savaitėms, o ataugę plaukeliai buvo kur kas silpnesni nei prieš tai.

Kadangi šis ir kiek vėliau vaško metodas buvo itin sėkmingas, jie netruko išpopuliarėti, o kartu įkvėpė žmones ieškoti ir dar efektyvesnių ilgalaikių metodų, kurių pagalba būtų užtikrintas plaukelių šalinimas nuo tam tikrų kūno dalių ilgam laikui.

lazeris 1200Atliekant depiliaciją vašku, kaip pavyzdys, plaukeliai procedūros metu yra įprastai šalinami prieš jų augimo kryptį, kas neretai reiškia, jog atliekama procedūra sukels didesnį diskomfortą klientui kalbant apie jo kūno odą. Siekiant geresnio būdo šalinti plaukelius nei to darymas vašku, lėmė kitų metodų paiešką.

Su technologijų pažanga gimė jau mūsų minėtas elektroepiliacijos metodas, iš eksperimentinės fazės į rinką atėjęs dar XIX amžiuje. Pastarasis metodas jau siūlė dar iki to laiko nematytą privalumą – galimybę pilnai pašalinti plaukelius visam gyvenimui tinkamos technikos ir patyrusio specialisto pagalba.

Kiek vėliau pradėjo tobulėti ir lazerinės technologijos, o pačioje dvidešimtojo amžiaus pabaigoje gimė ir pirmasis grožio industrijoje lazeris skirtas bikinio bei kitų plaukų sričių šalinimui. Tokia technologija taip pat sukėlė revoliuciją tiems žmonėms kurie nori šalinti plaukelius ilgam laikotarpiui, nesvarbu ar tai būtų visiškai nedidelis plotelis ar visiškai glotni tam tikra didelė vieta, na o skutimas ar naudojamas vaškas iš esmės tapo antriniais metodais.

Kodėl taip svarbu tinkamai pasiruošti šiai procedūrai?

Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu ne tik pasirinkti tinkamus bikini srities depiliaciją atliekančius specialistus turinčius pakankamai patirties ar užtikrinti, jog jie naudoja pačias moderniausias industrijos technologijas.

Sėkmingai depiliacijai yra būtinas ir tam tikras pasiruošimas iš kliento pusės. Visų pirma, reikėtų užtikrinti, jog jūsų plaukeliai būtų pakankamai ilgi prieš atvykstant pas specialistus procedūros atlikti.

Nors lazeris ar elektroepiliacijos įtaisai yra itin pažengę, jie efektyviausiai veikia tuomet kai mūsų bikini zona ir jos plaukai atauga iki maždaug iki 4-7mm ilgio. Taigi, jeigu neseniai skutotės, ko gero vertėtų palaukti didesnio augimo prieš atvykstant į saloną.

Žinoma, situaciją geriausiai galės įvertinti pats grožio specialistas. Visų pirma geriau yra atvykti į konsultaciją, o įvertinus jūsų plaukelių sudėtį, odos bruožus ir kitus dalykus, žinosite kuo tiksliau kaip reikėtų pasiruošti šiai procedūrai, paruošti odą ir t.t..

Greičiausiai meistrės jums pasiūlys arba paauginti arba šiek tiek patrumpinti plaukelius priklausomai nuo procedūros, na o mūsų minėtų metodų dėka, jų nereikės skausmingai šalinti prieš augimo kryptį.

Pabaigai

Aptarėme pagrindines bikini depiliacijos procedūros ypatybes mūsų salone. Kaip minėta, elektroepiliacija ir plaukelių šalinimas lazeriu išlieka vieninteliai moksliškai patvirtinti būdai galintys depiliuoti ir ilgam laikui pašalinti norimos kūno srities plaukus, ne tai kaip, pavyzdžiui jau minėtas šalinimo naudojant vašką metodas.

Jei svarstote apie tai ar ši procedūra jums yra reikalinga, ar apskritai – tinkama, kreipkitės į mūsų salono specialistes. Su malonumu atsakysime į visus kilusius klausimus ir padėsime rasti atsakymą į klausimą kaip būtent jūs galite sėkmingai atlikti brazilišką plaukelių šalinimą bei mėgautis nuostabiai švelnia ir pritrenkiančiai atrodančia oda.