Mūsų centro bikinio srities depiliacijos paslaugas klientas dažnai atranda įvedus frazę “bikinio srities depiliacija šalia manęs”.

Depiliacijos centrą galima rasti trijose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Plaukų šalinimas visam gyvenimui yra pagrindinė mūsų centro specializacija.

Plaukus galima pašalinti ilgam laikui su lazeriu arba visam gyvenimui elektroepiliacijos pagalba.

Depiliacijos centras turi ilgametę patirtį, taigi visada suranda geriausią problemos sprendimo būdą bet kokio tipo odai bei bet kokios spalvos plaukeliams.

Paslaugų geografija šalia Jūsų

Vilnius

vilniaus salonasPaslaugos Vilniuje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Vilniuje  adresu: Žygio g. 90, Šiaurės miestelis

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Vilniuje: kontaktų puslapį →

Kaunas

kauno salonasPaslaugos Kaune: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Kaune  adresu: M. Daukšos g. 29-1

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Kaune: kontaktų puslapį →

Klaipėda

klaipėdos salonasPaslaugos Klaipėdoje: veido, rankų, pažastų, bikini zonos ir kojų depiliacija

Metodai: Lazeris ir Elektroepiliacija

Depiliacijos centras Klaipėdoje adresu: S. Šimkaus g. 7

Nuoroda į Google žemėlapį navigacijai →

Kontaktai Klaipėdoje: kontaktų puslapį →

D.U.K. apie bikini srities depiliaciją

Po depiliacijos procedūros yra rekomenduojama drėkinti depiliuotą plotą specialiomis priemonėmis, tokiomis kaip pantenolis, bepantenolis. Tokiu atveju jeigu oda labai prakaituoja, galima naudoti talkas. Svarbu pabrėžti, kad artimiausias dvi savaites po depiliacijos rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių patiekimo ant depiliuotos odos. Pirmas dvi dienas vengti apsilankymų sporto klubuose bei pirtyse.

Bikini depiliacija ir jos kursų kiekis priklauso nuo pasirinktos plaukų šalinimo procedūros. Atliekant plaukų šalinimo procedūrą lazeriu bikinio zonoje pirmą kartą, maksimaliam efektui pasiekti reikėtų mažiausiai 4-6 procedūrų. Kalbant apie elektroepiliaciją, procedūrų skaičius gali siekti nuo 5 iki 6. Procedūrų skaičius taip pat priklauso nuo bikinio zonos plaukuotumo, tankumo lygio.

Po pirmos procedūros bus ilgam pašalinta tam tikra plaukelių dalis, bet norint pasiekti maksimalų efektą, reikia atlikti tiek procedūrų kiek jums rekomendavo atlikti Depiliacijos centro specialistės. Po pilno elektroepiliacijos procedūrų kurso plaukeliai nuo odos yra pašalinami visam gyvenimui. Kalbant apie plaukų šalinimą lazeriu, svarbu pabrėžti, kad plaukų yra atsikratoma ilgam laikui.

Bikinio zonos depiliacija lazeriu

Plaukų šalinimui lazeriu bikinio zonoje yra naudojama aukščiausio lygio aparatūra, tokia kaip Laser Sapphire 1200®, kuris yra vienintelis plaukų šalinimui skirtas lazeris pasaulyje, turintis patentuotą Depilice® technologiją, dėl kurios antgalis atšąla iki -10ºC. Šis privalumas suteikia ne tik minimalų diskomfortą, bet taip pat saugumą procedūros metu.

Šis lazeris skleidžia ilgesnes bangas palyginus su kitais lazeriais, o tai reiškia, kad jo veiksmingumas yra geresnis. Taip pat svarbu paminėti, kad šis lazeris nedegina odos palyginus su aleksandrito lazeriu. Palyginimą sapphire 1200 su aleksandrito lazeriu rasite čia →

Dabar aptarsime tokius bikini depiliacijos tipus kaip klasikinį, pilną, prancūzišką, brazilišką bei holivudinę depiliaciją šalia jūsų gyvenamosios vietos.

Klasikinis bikini

Tai apima plaukų šalinimą išilgai maudymosi kostiumėlio linijos. Paprastai šį plaukų šalinimo būdą renkasi tie, kurie tiesiog nori gražiai atrodyti bikinio srityje eidami į paplūdimį.

Pilnas bikini

Gilesnė epiliacija atliekama palei triko liniją, lyginant su klasikiniu metodu, o dalis plaukelių pašalinama virš gaktos. Tai leidžia pasiekti ryškesnę trikampę plaukų formą.

Be to, plečiasi ir maudymosi kostiumėlių, kuriuos galima dėvėti, asortimentas: gilesnė epiliacija užtikrina tvarkingą išvaizdą net ir labiausiai atskleidžiančius maudymosi kostiumėlius.Geriausias variantas norintiems išlaikyti plaukus intymioje zonoje, tačiau pasiekti švarų ir tvarkingą išvaizdą.

Prancūziškas bikini

Priekyje intymioje zonoje lieka tik siaura plaukų juostelė, visa kita pašalinama. Plaukai visiškai pašalinami visoje bikinio zonoje, išskyrus užpakalinę dalį.

Šis variantas tinka tiems, kurie nori pasiekti beveik visiškai lygią odą intymioje srityje, tačiau nori palikti nedidelę plaukų juostelę. Taip pat nenori šalinti plaukų iš užpakalio srities.

Braziliškas bikini

Visiškas plaukų šalinimas visoje bikinio srityje, tiek priekyje, tiek gale. Vienintelis skirtumas yra tai, kad priekyje galima palikti mažą juostelę ar trikampį. Likusiose vietose yra visiškai lygi oda. Geriausias pasirinkimas tiems, kurie mėgsta paplūdimyje nešioti stringų formos maudymosi kelnaites.

Holivudinis bikini

Ši parinkimas tikrai išskirtinis: plaukeliai pašalinami visiškai tiek priekyje, tiek gale. Būtent toks plaukų šalinimo būdas pasirodė garsiame televizijos seriale „Californication“: Marcy Runkle suteikė būtent šias paslaugas.

Šį metodą turėtų rinktis tie, kurie jau yra pripratę prie epiliavimo ir nori visiškai pašalinti plaukelius. Pradedantiesiems ši parinktis gali atrodyti per daug radikali.

Ir atminkite pagrindinį dalyką! Kad ir kaip būtų vadinamas epiliavimo metodas, jūs visada kontroliuojate procesą. Galite paprašyti meistro palikti dalį plaukų arba pašalinti plaukus tam tikrose vietose. Prieš atlikdami holivudinę depiliaciją šalia jūsų, būtinai atidžiai išanalizuokite visus aspektus!

Bikinio srities plaukų šalinimas visam gyvenimui elektroepiliacijos būdu

Elektroepiliacijos procedūrai naudojamas plačiai žinomas aparatas Apilus xCell su visomis funkcijomis: PicoFlash, MultiPlex, MeloFlash, Synchro, PicoBlend, OmniBlend, MultiBlend ir t.t. Tai padeda atsikratyti nepageidaujamų plaukelių visam gyvenimui, taigi kiekvienas klientas gali džiaugtis nuostabiu gyvenimu be nuolatinių apsilankymų depiliacijos salonuose arba praleidžiant daug laiko atliekant, tarkime, plaukų šalinimą naudojant vašką ar skutantis savarankiškai.

Atliekant elektroepiliaciją bikinio zonoje bei pasirenkant holivudinę depiliaciją šalia jūsų labai svarbu yra prieš tokią procedūrą atauginti apie 4 mm plaukelių ilgį, kadangi į plaukelių folikulą yra įvedamas zondas. Per ploną zondą yra skleidžiamas impulsas, kuris paveikia folikulą, vėliau plaukeliai yra išimami, tad tai yra labai patogu, nes nereikia laukti kol jie patys atkris. Taip pat rekomenduojama yra prieš procedūrą pasidaryti odos šveitimą ir naudoti drėkinamąsias priemones. Po procedūros, depiliuojama vieta yra dezinfekuojama ir drėkinama tam skirtomis priemonėmis.

Kodėl holivudinė bikini depiliacija yra tokia populiari paslauga?

Nepriekaištinga, švelni ir puikiai prižiūrėta oda – tai kiekvieno žmogaus svajonė. Tiesa dažnai su tokiais metodais kaip vaškas ar plaukelių skutimas mūsų kūną reikia prižiūrėti nuolatos ir dažnai. Tas pats galioja ir vienai iš jautriausių sričių – bikini zonai.

Holivudinė bikini zonos depiliacija iš esmės yra laikoma kaip viena iš paprasčiausių nereikalingų plaukelių šalinimo procedūrų siūlomų šiuolaikinėje grožio industrijoje. Svarbiausias šiuo atveju dalykas – tinkamas specialistų kurie atliks tą procedūrą pasirinkimas.

Su jų pagalba tikrai nesunkiai pašalinsite plaukelių iš tokių vietų kaip sėdmenys, vidinė šlaunų pusė, lytiniai organai ir t.t. Be to, naudojant lazerinės depiliacijos ar elektroepiliacijos metodą, ne tik yra pašalinami nereikalingi plaukeliai, tačiau kartu ir sunaikinamos nepageidaujamų plaukelių odos ląstelės, na o kaip minėta, rezultatas išlieka išties ilgą laiką.

Trumpa bikini depiliacijos istorija

Bikini srities depiliacija ir jos istorija, prasidėjo prieš daugelį metų. Jau senovės egiptiečiai ieškojo būdų ir kartu populiarino kūno priežiūrą plaukelių šalinimo būdais, ko pasekoje atsirado šiais laikais puikiai žinoma depiliacija vašku ir cukrumi.

Nors tais laikais kaip masė plaukams šalinti dažniausiai buvo naudojamas medus, pati procedūros esmė buvo analogiška šiuolaikiniam vaško metodui. Norima plaukelių sritis buvo ištepama atitinkama mase ir po kiek laiko specialiu prietaisu buvo pašalinama nuo kūno, kas lėmė atsikratymą plaukeliais bent kelioms savaitėms, o ataugę plaukeliai buvo kur kas silpnesni nei prieš tai.

Kadangi šis ir kiek vėliau vaško metodas buvo itin sėkmingas, jie netruko išpopuliarėti, o kartu įkvėpė žmones ieškoti ir dar efektyvesnių ilgalaikių metodų, kurių pagalba būtų užtikrintas plaukelių šalinimas nuo tam tikrų kūno dalių ilgam laikui.

lazeris 1200Atliekant depiliaciją vašku, kaip pavyzdys, plaukeliai procedūros metu yra šalinami prieš jų augimo kryptį, kas neretai reiškia, jog atliekama procedūra sukels didesnį diskomfortą klientui kalbant apie jo kūno odą. Siekiant geresnio būdo šalinti plaukelius nei to darymas vašku, lėmė kitų metodų paiešką.

Su technologijų pažanga gimė jau mūsų minėtas elektroepiliacijos metodas, iš eksperimentinės fazės į rinką atėjęs dar XIX amžiuje. Pastarasis metodas jau siūlė dar iki to laiko nematytą privalumą – galimybę pilnai pašalinti plaukelius visam gyvenimui tinkamos technikos ir patyrusio specialisto pagalba.

Kiek vėliau pradėjo tobulėti ir lazerinės technologijos, o pačioje XX amžiaus pabaigoje gimė ir pirmasis grožio industrijoje lazeris skirtas bikinio bei kitų plaukų sričių šalinimui. Tokia technologija taip pat sukėlė revoliuciją tiems žmonėms kurie nori šalinti plaukelius ilgam laikotarpiui, nesvarbu ar tai būtų visiškai nedidelis plotelis ar visiškai glotni tam tikra didelė vieta, na o skutimas ar naudojamas vaškas iš esmės tapo antriniais metodais.

Kodėl taip svarbu tinkamai pasiruošti šiai procedūrai?

Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu ne tik pasirinkti tinkamus bikini srities depiliaciją atliekančius specialistus turinčius pakankamai patirties, bet ir užtikrinti, jog jie naudoja pačias moderniausias industrijos technologijas.

Sėkmingai depiliacijai yra būtinas ir tam tikras pasiruošimas iš kliento pusės. Visų pirma, reikėtų užtikrinti, jog jūsų plaukeliai būtų pakankamai ilgi prieš atvykstant pas specialistus procedūros atlikti.

Nors lazeris ar elektroepiliacijos įtaisai yra itin pažengę, jie efektyviausiai veikia tuomet kai mūsų holivudinė bikini zona ir jos plaukai atauga iki maždaug iki 4-7mm ilgio. Taigi, jeigu neseniai skutotės, ko gero vertėtų palaukti didesnio ataugimo prieš atvykstant į saloną.

Žinoma, situaciją geriausiai galės įvertinti pats grožio specialistas. Visų pirma geriau yra atvykti į konsultaciją, o įvertinus jūsų plaukelių sudėtį, odos bruožus ir kitus dalykus, žinosite kuo tiksliau kaip reikėtų pasiruošti šiai procedūrai, paruošti odą ir t.t..

Greičiausiai meistrės jums pasiūlys arba paauginti arba šiek tiek patrumpinti plaukelius priklausomai nuo procedūros, na o mūsų minėtų metodų dėka, jų nereikės skausmingai šalinti prieš augimo kryptį.

Pabaigai

Aptarėme pagrindines bikini depiliacijos procedūros ypatybes mūsų salone bei išvardijome pagrindinius aspektus kuo gi skiriasi klasikinė, pilna, prancūziška, braziliška bei holivudinė depiliacija. Kaip minėta, elektroepiliacija ir plaukelių šalinimas lazeriu išlieka vieninteliai moksliškai patvirtinti būdai galintys depiliuoti ir ilgam laikui pašalinti norimos kūno srities plaukus, ne tai kaip, pavyzdžiui jau minėtas šalinimo naudojant vašką metodas.

Jei svarstote apie tai ar ši procedūra jums yra reikalinga, ar apskritai – tinkama, kreipkitės į mūsų salono specialistes. Su malonumu atsakysime į visus kilusius klausimus ir padėsime rasti atsakymą į klausimą kaip būtent jūs galite sėkmingai atlikti brazilišką plaukelių šalinimą bei mėgautis nuostabiai švelnia ir pritrenkiančiai atrodančia oda.